Julia Żugaj napisała książkę

Książka Julii Żugaj jest "OK"? "Na Wattpadzie by lepszą furorę zrobiło"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
02.11.2023 16:05

8 listopada premierę będzie mieć książka Julii Żugaj i Przemka Corso. "Tak miało być" wzbudza kontrowersje wśród internautów.

Julia Żugaj to influencerka, która swoją sławę zawdzięcza projektowi "Team X". Żugaj zyskała wtedy sympatię wielu młodych fanów. Obecnie prowadzi solową karierę, a jej grono obserwatorów stale się powiększa. Julia w ubiegłym roku spróbowała sił w muzyce i wydała hity takie jak "Miłostki", "Nie sądzę" czy "Los". Teraz przyszedł czas na literacką odsłonę talentów influencerki. Jak poradziła sobie w roli pisarki?

Czy "Tak miało być" jest "OK"?

"Tak miało być" to książka opowiadająca o "dorastaniu, pierwszej miłości, ale także o determinacji, rodzącej się przyjaźni, szczerości, marzeniach i tym, co w życiu jest najważniejsze." Opis powieści brzmi jak typowa pozycja dla nastolatków. Niestety pierwsze opinie o "Tak miało być" nie są zbyt pochlebne. Wspólne dzieło Julii Żugaj i Przemka Corso zbiera krytykę jeszcze przed oficjalną premierą, która zaplanowana jest na 8 listopada.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Osoby, które zamówiły preorder lub posiadają Legimi, już mogą cieszyć się książką "Tak miało być". Internauci w głównej mierze skarżą się na zbyt rozbudowane opisy. Jedna z użytkowniczek X zauważa: "jest pełno niepotrzebnych opisów i myślę, że gdyby nie one, książka miałaby z 50 stron". Dodatkowo czytelnikom przeszkadza fakt kolokwialnego języka: "dziwny dziecinny styl pisania". Ktoś stwierdza, że "na Wattpadzie by lepszą furorę zrobiło niż jako książka. Ponadto wielokrotnie pojawiające się sformułowanie "OK" również nie poprawia odbioru powieści. Internauci żartują, że obecnie bardzo łatwo zarobić na pisaniu: "patrząc na tę nową falę gniotów, poprzeczka jest poniżej mułu".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Pojawiają się również głosy broniące książkę. Jedna z użytkowniczek portalu X napisała: "w życiu bym nie sięgnęła po tę książkę, ale uważam, że jeśli jej młodziutkie fanki sięgną po to zamiast jakiejś 'Rodziny Monet', 'Hell' czy innych wattpadowych tworów, które są okropnie wulgarne, to będzie mimo wszystko jakiś sukces".

Julia Żugaj napisała książę
Julia Żugaj napisała książę (Empik)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2