Julia Żugaj w ciąży? "Nie jesteśmy już dla niej najważniejsze?"

Julia Żugaj w ciąży? "Nie jesteśmy już dla niej najważniejsze?"

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
14.05.2024 18:45

Julia Żugaj już jakiś czas temu naraziła się swoim fanom. Wiele osób odwróciło się od youtuberki. Żugajki twierdzą, że znalazły przyczynę niecodziennego zachowania influencerki. Spekulują, że dziewczyna jest w ciąży. Julia i jej partner Sheo nie spodziewają się dziecka, ale dlaczego tiktokowi detektywi uważają swoje?

Julia Żugaj to polska influencerka. Youtuberka uzyskała rozgłos dzięki projektowi Team X. Obecnie prowadzi karierę solową. Influencerka spróbowała również swoich sił w muzyce. Dwa lata temu wydała pierwszą płytę zatytułowaną "Miłostki". 1 grudnia 2023 r. ukazał się kolejny album Julii Żugaj, tym razem z piosenkami świątecznymi. Żugaj w listopadzie 2023 r. razem z pisarzem Przemkiem Corso wydała książkę zatytułowaną "Tak miało być". To kolejna odsłona jej twórczej osobowości.

Julia Żugaj rozzłościła fanów

Jakiś czas temu w internecie zawrzało, ponieważ Julia Żugaj rzekomo faworyzowała niektórych członków fanclubu. Wszystko zaczęło się od felernego spotkania podczas Poznańskich Targów Książki. Wtedy influencerka wraz z pisarzem Przemkiem Corso podpisywali wspólną książkę - "Tak miało być". W wydarzeniu wzięła udział masa Żugajek, które potraktowały spotkanie z autorami powieści jako meet & greet. Wiele osób było złych na youtuberkę, że nie chciała nagrać im pozdrowień.

trwa ładowanie posta...

Najwięcej kontrowersji wzbudził fakt, że Julia zrobiła wyjątek dla jednego z fanów. Influencerka nagrała pozdrowienia, ponieważ chłopiec nie chciał nic oprócz zdjęcia. Filmik szybko trafił do internetu, a na tiktokerkę wylała się masa hejtu. Atmosferę podgrzało nagranie, na którym w rzekomo niemiły sposób youtuberka odmówiła dziewczynce pozdrowień.

Julia Żugaj i absurdalna teoria o ciąży

W sieci pojawiła się niedorzeczna teoria. Fanki Julii twierdzą, że celebrytka jest w ciąży. Ojcem pociechy ma być jej narzeczony - Maciej Ejsmont znany jako "Sheo". Żugajki uważają, że idolka spodziewa się dziecka, ponieważ zmieniła swoje zachowanie. Na TikToku pojawił się filmik, w którym ktoś punktuje: "Julka zaczęła traktować nas inaczej, jakbyśmy nie były już jej dziećmi. Ograniczała nasz kontakt na obozach, jakby się o coś bała. Czy wy też czujecie, że nie jesteśmy już dla niej najważniejsze?".

trwa ładowanie posta...

Oczywiście youtuberka nie opublikowała żadnej oficjalnej informacji na temat ciąży. Najprawdopodobniej spekulacje to tylko plotki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3