Jarmark św. Dominika próbuje schować Cejrowskiego? Trudno się dziwić
W Gdańsku odbędzie się po raz 763. Jarmark Dominikański. Prawicowy celebryta Wojciech Cejrowski nie jest zadowolony z miejsca, które wyznaczył mu w tym roku organizator.
22 lipca po raz 763. rozpocznie się w Gdańsku Jarmark Św. Dominika. Targ, który słynie m.in. z rękodzieła potrwa do 13 sierpnia. Na odwiedzających będzie czekać aż 760 stoisk. Na jednym z nich tak, jak od wielu lat, będzie wystawiał się Wojciech Cejrowski.
Podobne
- Dostała się na wymarzone studia. Internauci zdusili jej radość
- Wersow wróciła z wakacji. Stęskniła się za "pracą marzeń"?
- Friz i Wersow polecieli helikopterem na zakupy. "Będą się z nas śmiać"
- Natsu jest już gotowa na nową relację? Radzi, jak się pozbierać po zerwaniu
- Zoja Skubis planuje wyprawę na Mount Everest. "W końcu mogę się tym podzielić"
Cejrowski nie jest zadowolony z lokalizacji swojego stoiska na Jarmarku
Prawicowy celebryta nie jest zadowolony z miejsca, które w tym roku przydzielili mu organizatorzy wydarzenia. Zdjęcie za "Ojcze Nasz" będzie sobie można zrobić z Cejrowskim na rogu Tartacznej i Podwala Staromiejskiego. Swojej frustracji dał wyraz m.in. na łamach dorzeczy.pl: "Twierdzę, że do tego stoiska nikt nie dotrze, bo jest ostatnie na samym końcu".
Ewenement na skalę światową, czyli ksenofobiczny podróżnik tak naprawdę powinien się raczej cieszyć, że ma jeszcze miejsce na Jarmarku. Po serii skandalicznych wypowiedzi na temat inwazji Rosji na Ukrainę w 2022 r., wiele z miejsc, w których miał występować, odmówiło mu wynajmu sal. Zrobiło tak między innymi Mutikino w trzech polskich miastach.
Popularne
- Dziki Trener zapowiada pozwy? "Nie pomoże usuwanie postów"
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Przemek Pro mocno o "szon patrolu"? "Przegrywy, które nigdy nie będą miały dziewczyny"
- Trzy kobiety, jeden schön patrol. To najlepsza akcja roku?
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- Idealny produkt DRE$$CODE nie istn... Bagi pokazał własne gwiazdki na pryszcze