Troye Sivan i Hwang Hyunjin na pokazie Versace.

Gwiazdor muzyki szukał chłopaka przez TikToka. Rezultat zaskakuje

Źródło zdjęć: © @troyesivan Instagram, canva
Marta Grzeszczuk,
16.06.2023 16:00

Australijski muzyk Troye Sivan wrzucił na swojego TikToka apel o kontakt do Hyunijna ze Stray Kids. Z pomocą ruszyły Spotify i Billboard.

Troye Sivan miał okazję poznać jednego z ośmiu członków K-popwej grupy Stray Kids na pokazie Versace w maju w  Cannes. Sivan, Hwang Hyunjin i hiszpański aktor Manu Rios zostali posadzeni przy jednym stoliku podczas odbywającego się w plenerze show. Już wtedy skończyło się to viralem. To rzeczywiście był jeden najbardziej z estetycznych stolików w historii stolików.

trwa ładowanie posta...

Okazuje się, że Sivan nie zdobył się wtedy na odwagę, aby wziąć od Hwanga kontakt. Nie da się inaczej wytłumaczyć jego opisu do tiktoka z 15 czerwca, w którym pyta: "Czy ktokolwiek wie, jak dotrzeć do tego mężczyzny :///". Filmik pod którym pojawił się ten akt desperacji, to bardzo zmysłowy edit tańczącego Hwanga Hyunjina.

trwa ładowanie posta...

Członkowie Stray Kids, podobnie jak większość K-popowych idoli, nie mają prywatnych kont w mediach społecznościowych. Troye rzeczywiście nie miał możliwości dyskretnego wślizgnięcia się w DMy Hyunjina. Najwidoczniej doszedł do wniosku, że "w miłości i na wojnie wszystkie chwyty dozwolone". To oczywiście mocno problematyczne powiedzenie, ale o tym innym razem.

Tiktok Sivana poniósł się viralem. Z nieoczekiwaną pomocą ruszyły Spotify i Billboard. Na Spotify powstała dedykowana wydarzeniu playlista, przeplatająca utwory Stray Kids i Sivana. Fandom Stray Kids - STAYs szybko wychwycił, że wybór utworów jest nieprzypadkowy. Na liście pojawiły się chyba wszystkie bardziej pikantne utwory grupy, jak "Red Lights", "Taste" czy "WOW".

trwa ładowanie posta...

Z kolei Billboard opublikował cały artykuł przekazujący dalej apel Sivana. Chyba każdy chciałby takiego odzewu na swoje "lost connection".

trwa ładowanie posta...

Tweet Spotify został zretweetowany przez oficjalne konto Stray Kids. Mamy więc pewność, że wiadomość dotarła do Hwanga Hyunjina. Wiadomo też, że Koreańczyk jest prywatnie fanem twórczości Sivana. Śpiewał jego utwory w eliminacjach do grupy już pięć lat temu i później, podczas koncertów Stray Kids.

Bardzo możliwe, że cała akcja to pomysłowa cross-promocja. Jeśli tak, to wyjątkowo udana, zwłaszcza w ciągu Miesiąca Dumy. Sivan wypuścił wczoraj również zajawkę nowego utworu "Rush", a Stray Kids są w trakcie promocji nowej płyty "5-STAR".

Jak już pisaliśmy, gwiazdy K-popu trzymają swoje relacje i preferencje romantyczne w tajemnicy. Nie dowiemy się więc, czy i jak, relacja między Sivanem i Hwangiem potoczy się dalej. Fani obu liczą przynajmniej na kolaborację muzyczną.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 9
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1