c

Ewa Farna czeską sanah? To nagranie daje do myślenia

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
29.03.2024 15:00

Ewa Chobot, znana jako Ewa Farna, może pochwalić się ogromnymi osiągnięciami na czeskim rynku muzycznym. Piosenkarka jest dużo popularniejsza w kraju sąsiadującym z Polską. Od zawsze prowadziła podwójną karierę, natomiast teraz wyraźnie widać, że o wiele lepiej powodzi jej się w Czechach.

Czechy, oficjalnie nazywane Republiką Czeską, to kraj leżący w Europie Środkowej. Państwo graniczy z Niemcami na zachodzie, Austrią na południu, Słowacją na wschodzie oraz Polską na północy. Stolicą Czech jest Praga, która jest jednym z najważniejszych historycznych i kulturalnych ośrodków Europy.

Republika Czeska słynie z bogatej historii, zabytków architektury, pięknych krajobrazów oraz tradycyjnego czeskiego piwa. Po upadku komunizmu kraj przeszedł transformację gospodarczą i polityczną - stał się dynamicznym państwem o wysokim poziomie życia.

Ewa Farna próbowała swoich sił w Polsce

Ewa Chobot, w muzyce działająca pod pseudonimem Ewa Farna, to znana polsko-czeska piosenkarka. Urodziła się 12 sierpnia 1993 r. w Trzyńcu w Republice Czeskiej. Od wczesnego dzieciństwa interesowała się muzyką i śpiewem. Jej kariera rozpoczęła się, gdy w wieku 13 lat wygrała lokalny konkurs talentów. Szybko zyskała popularność zarówno w Polsce, jak i w rodzimym kraju.

trwa ładowanie posta...

Artystka przez wiele lat prowadziła podwójną karierę, jednak zawsze kładła większy nacisk na czeską twórczość. Ze względu na specyfikę naszego rynku muzycznego piosenkarce trudno było się wybić w Polsce.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

Ewa Farna wielką gwiazdą w Czechach

W pewnym momencie Ewa niemalże całkowicie przeniosła się do Czech. Był to doskonały ruch, ponieważ artystka obecnie jest jedną z najpopularniejszych piosenkarek w całym kraju.

trwa ładowanie posta...

W internecie pojawiają się filmiki z jej obecnej trasy koncertowej. Farna wyprzedaje ogromne obiekty niczym sanah w Polsce. Na TikToku udostępniła nagranie z występu na czeskiej arenie O2. Piosenkarka zagrała tam dwa razy i w obu przypadkach wyprzedała obiekt na 15 tys. ludzi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 19
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Kondiii,zgłoś
Sanah jest beznadziejna. A jej piosenka z Kleksa to tragedia. Zero głosu i talentu.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Piotr,zgłoś
Ewa Farna to klasa sama w sobie. Nie porównujcie jej z Sanah. Gdy słyszę Farne w radio, daję głośniej. Gdy słyszę Sanah, zmieniam stację.
Odpowiedz
11Zgadzam się2Nie zgadzam się
Piotr,zgłoś
Ewa Farna to klasa sam w sobie. Nie porównuj ie jej z Sanh. Gdy słyszę Farne w radio, daję głośniej. Gdy słyszę Sanah, zmieniam stację.
Odpowiedz
3Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 7