Empire of the Sun wracają do Polski! Zapowiada się koncert roku?
Empire of the Sun piętnaście lat temu byli wszędzie - dziś historia zatacza koło i australijski duet powraca w glorii chwały. Jeśli comebacki, to tylko takie. Po świetnym koncercie na BitterSweet Festival w Poznaniu, polscy fani mają kolejną okazję, by ponownie usłyszeć zespół na żywo!
"We Are The People" - zaręczam, ta piosenka była wszędzie, więc nic dziwnego, że kiedy stała się gigantycznym viralem na TikToku, część osób myślała "gdzieś już to słyszałem". Empire of The Sun na "moment" zniknęli z radarów - pomiędzy ich nowym albumem "Ask That God" z 2024 a "Two Vines (Deluxe)" z 2016 minęło wystarczająco czasu, żeby o nich zapomnieć. Odłożyć do szufladki z nadzieją na wielki powrót. No i na szczęście - doczekaliśmy się.
Podobne
- Orange Warsaw Festival 2025. "Chappell Roan napisała mi DM: przygotuj się na warszawski tłum"
- Dawid Podsiadło zagra sekretny koncert dla wybrańców. Trzeba było zbierać tipy...
- Soap&Skin zagra koncert w Warszawie! Na ten comeback czekaliśmy 10 lat
- Open'er Festival ogłasza nowych artystów. Mocny rzut miesiąc przed wydarzeniem
- Post Malone na BitterSweet Festival! To nie koniec MOCNYCH ogłoszeń
"Empire of the Sun to ikony alternatywnego elektro-popu, specjaliści od dopracowanego wizualnie show i autorzy przebojów "Walking On A Dream", Alive" i "High and Low". Muzycy wciąż przesuwają muzyczne granice i tworzą swój własny, niepowtarzalny muzyczny świat" - czytamy w informacji prasowej.
Empire Of The Sun - We Are The People (Official Music Video)
Empire of the Sun zagrają koncert w Warszawie!
Koncert zespołu na BitterSweet Festival w Poznaniu był - nie przesadzę - jednym z najlepszych występów na festiwalu oraz luźno powinien znaleźć się w TOP 10 show 2025 r. w Polsce. Artyści przyjechali do Polski z prawdziwym spektaklem, który zaspokajał potrzebę obcowania z muzyką, a także sycił oczy dziwacznym przedstawieniem. Empire of the Sun to band, który zdecydowanie trzeba zobaczyć na żywo - a kiedy zrobi się to raz, będzie odczuwać się potrzebę powtórzenia tego doświadczenia.
Koncert Empire of the Sun odbędzie się 6 czerwca 2026 roku na Letniej Scenie Progresji w Warszawie. To jednak jeszcze nie wszystko. Duet zagra show w Warszawie w ramach cyklu BitterSweet Presents - wydarzeń z udziałem artystów znanych z line-upów BitterSweet Festival, którzy wracają do Polski na własne koncerty, dając publiczności okazję do ponownego przeżycia festiwalowych emocji w kameralnych i plenerowych przestrzeniach koncertowych. Podekscytowani na kolejne ogłoszenia?
Artist Presale rusza w czwartek 29 stycznia o godz. 9.00, natomiast Spotify Presale zaczyna się w czwartek 29 stycznia o godz. 10:00. Oólna sprzedaż biletów rozpoczyna się w piątek, 30 stycznia o godz. 10:00 na stronie agencji. Organizatorem koncertu jest Good Taste Production. Wpadajcie - bo będziecie żałować!
W temacie koncert
- Sombr zagrał pierwszy i ostatni klubowy koncert w Polsce? He made it [RECENCJA]
- Sombr wydał nową piosenkę. "Homewrecker" czy kowboj z Dzikiego Zachodu? [OPINIA]
- Jak przeżyć dreamy Meet & Greet? Pamiętaj o tych 6 punktach [VIBEZ IN LINE]
- A$AP Rocky ogłasza światową trasę. Już we wrześnie wystąpi w Polsce





