Ekipa Friza szykuje festiwal?

Ekipa planuje festiwal? "To marzenie Karola, a on lubi je urzeczywistniać"

Źródło zdjęć: © Friz / Instagram
Oliwia Ruta,
21.01.2024 10:30

W internecie pojawiły się plotki, że Ekipa zorganizuje festiwal muzyczny. Fani grupy trzymają rękę na pulsie.

Ekipa, nazywana również Ekipą Friza, to grupa polskich youtuberów. Swoją popularność zdobyli dzięki kanałowi na YouTube założonemu w 2018 r. Działania influencerów na platformie streamingowym obserwuje ponad 2 mln osób. Głównym pomysłodawcą i założycielem grupy jest Karol Wiśniewski "Friz". W 2021 r. youtuberzy spróbowali swoich sił w muzyce. Wtedy też wyszła ich wspólna płyta "Sezon 3".

Ekipa planuje festiwal?

Od dłuższego czasu członkowie Ekipy dają nadzieję na powrót regularnych filmów na YouTube. Niewinne relacje spod domu grupy, udostępnianie piosenek z albumu "Sezon 3" czy tajemnicze spotkania uczestników projektu są co najmniej zastanawiające. Dodatkowo detektywi z TikToka nie dają za wygraną i usilnie doszukują się najmniejszych ruchów youtuberów, które mogłyby wskazywać na nowe projekty od Ekipy.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

EKIPA - 3KIPA

W internecie pojawił się również pomysł na festiwal Ekipy. Wszystkiemu bardzo sprzyja fakt, że część członków grupy obecnie prowadzi solowe kariery muzyczne np. Weronika Sowa "Wersow", która niedawno wydała album "Wersow Store". Na portalu X Łukasz Wojtyca, jeden z uczestników projektu, zapytany o festiwal odpowiedział: "Zastanawiamy się nad tym. To marzenie Karola a on lubi je urzeczywistniać". Następnie dodał, że: "Zawsze gdy sugerujemy, że coś może powstać to mamy to zaplanowane lepiej lub gorzej. Tutaj jest nie inaczej, jednak na jakieś konkrety trzeba jeszcze poczekać"

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2