Dawid Kwiatkowski podjął wyzwanie? Zrobił tatuaż z fanami w aucie

Dawid Kwiatkowski podjął wyzwanie? Zrobił tatuaż z fanami w aucie

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
03.06.2024 14:45

Dawid Kwiatkowski często podejmuje wyzwania rzucane przez fanów. Robi im liczne niespodzianki, spotyka się z nimi czy odpowiada na wiadomości. Artysta postanowił spełnić prośbę słuchaczy. Piosenkarz zrobił sobie tatuaż z fanami w samochodzie?

Dawid Kwiatkowski to popularny polski piosenkarz. Można go znać z hitów takich jak "Proste", "Bez ciebie" czy "Idziesz ze mną". Mimo młodego wieku artysta ma na swoim koncie aż osiem płyt studyjnych. Pierwszy krążek wypuścił w 2013 r., gdy miał zaledwie 17 lat. Przez kolejne lata był ściśle związany z projektem Young Stars. Obecnie nazwisko Kwiatkowski budzi spory respekt. Kariera piosenkarza poszybowała w górę, a jego fanclub jeszcze bardziej się rozrósł.

Kwiatonators najlepszym fanclubem na świecie?

Dawid Kwiatkowski już od samego początku przygody z muzyką miał bardzo oddany i wspierający fanclub. Z biegiem lat do Kwiatonators zaczęło dołączać coraz więcej osób. Obecnie ich grupa na Facebooku liczy ponad 23 tys. słuchaczy. Piosenkarz przy każdej możliwej okazji dziękuję za ciepło, które dostaje od członków fanclubu. Jest wdzięczny za to, że nieważne, gdzie występuje, to zawsze pod barierkami spotka znajome twarze.

trwa ładowanie posta...

Artysta od zawsze pielęgnuje relację z słuchaczami. Organizuje spotkania przed i po koncertach, rozmawia z nimi, robi zdjęcia czy urządza miłe akcje. Jakiś czas temu Kwiatkowski przyniósł herbatę osobom, które czekały na jego występ. Dodatkowo zagrał z fanami w karty, rozdał autografy i z każdym zamienił choć kilka słów.

Dawid Kwiatkowski zrobił sobie tatuaż z fanami?

Dawid Kwiatkowski dostał kolejne wyzwanie od fanów. Pod jednym z jego tiktoków pojawił się komentarz, który dał mu do myślenia: "nie masz psychy zrobić sobie z nami tatuaż u mnie w aucie". Piosenkarz postanowił podjąć się challenge'u. Przyszedł do kolejkujących fanek, wsiadł do samochodu, a jedna z nich zrobiła mu dziarę. Oczywiście był to tatuaż zmywalny, natomiast gest wywołał uśmiech na twarzy dziewczyny.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0