Cardi B pokazała wulgarne wiadomości od Offseta. Raper wyszedł na desperata
Małżeństwo Cardi B i Offseta należało do tych burzliwych. Para nieustannie rozchodziła się i godziła, a ich perypetiom towarzyszyły mniejsze lub większe skandale w social mediach. Tym razem raperka ujawniła screeny "niegrzecznych" wiadomości od byłego partnera.
Relacje w showbiznesie z perspektywy "zwykłych" ludzi wyglądają jak przejażdżka na niekonserwowanym od 10 lat rollercoasterze. Dramy i skandale, a na dodatek wszystko dzieje się publicznie: na oczach rodziny, dzieci, przyjaciół, znajomych, a nawet zupełnie obcych osób. Związek Cardi B oraz Offseta, jednego z Migosów, był przykładem takiej jazdy bez trzymanki. Para pobrała się w 2017 r., natomiast kilka lat później artystka wystosowała pierwszy oficjalny pozew o rozwód.
Do rozwiązania małżeństwa jednak nie doszło, a kryzys miał umocnić ich w miłości. "Bliskie źródło" wspomniało zagranicznym tabloidom, że para stara się przetrwać kryzys dla dzieci. Krążyło jednak wiele plotek o zdradzie Offseta, później to on zaczął publicznie oskarżać o to Cardi. Wywlekanie brudów, groźby o ujawnieniu wzajemnych tajemnic: ich wojenka w social mediach trwała w najlepsze.
14 grudnia Offset poinformował, że jego konto zostało zhackowane. Światło dzienne ujrzało wiele wiadomości między nim i Cardi B, w których raperka m.in. oskarża jego mamę o kradzież. W odpowiedzi na ataki fanów rapera, którzy twierdzili, że ten ewidentnie nie był nią zainteresowany, artystka podzieliła się na X screenami z jego thirsty wiadomościami.
Cardi B ujawniła screeny. Z Offseta wyszedł zwykły simp
Raperka bez skrupułów podzieliła się screenami esemesów, które niedawno wymieniła z Offsetem. Raper na początku komplementował byłą partnerkę i próbował zaprosić ją do siebie do mieszkania.
"Chcę się pi*eprzyć. Czemu jesteś taka? Myślisz, że będziesz ponad mną, jeśli będziesz się tak zachowywać? Chcę cię. Tęsknię za twoją c*pką i za wyrazem twojej twarzy, kiedy się pi*przymy" - pisał desperacko Offset, ale został całkowicie olany. Cardi stwierdziła krótko, że na nią nie zasługuje.
W temacie lifestyle
- Kylie Jenner jest zazdrosna o Timothéego. Partner nie może grać erotycznych scen?
- Ile kebabów Książulo zjadł na YouTube? Za wszystkie zapłacił blisko 12,3 tys. zł
- Julia Żugaj leaknęła, kim będzie w "TTBZ"? "Chyba mogę wam zdradzić"
- Tiktoker wydał 8 zł na posiłki na cały dzień. Zrobił to lepiej niż Królowa Promek?
Popularne
- Lalka Anabelle wyruszyła w upiorne tour. Warrenowie ostrzegali, żeby jej nie ruszać
- Łzy i drżący głos. PashaBiceps stracił czworonożnego przyjaciela
- "Kocham cię". Justin Bieber w ogniu krytyki po słowach do 17-latki
- Herbaty Ekipy na półkach sklepowych. Dwie znane influencerki
- "Bambiszonki" dropnęły do sklepów. Ile kosztują chrupki bambi?
- Podejrzany o zabójstwo tiktokerki wrócił na miejsce zbrodni. Zostawił przerażający list
- ChatGPT zamiast lekarza? Ekspert o nowym trendzie wśród Polaków [WYWIAD]
- Justyna Steczkowska promuje okultyzm? Najjjka wszczyna alarm
- Maskotki Minecraft do kupienia w Biedronce. Ile kosztują?