Bagi wbił 400 tys. follow na Insta. Z tej okazji... szuka domu!
Czyżby DRE$$CODE konkurencja rosła wewnątrz ekipy? Bagi niespodziewanie ogłosił, że rozgląda się za... domem, któremu nadał niezwykle oryginalną nazwę.
Bagi, a właściwie Mikołaj Bagiński, to założyciel grupy DRE$$CODE i jedna z najbardziej rozpoznawalnych postaci w świecie influencerów. Oprócz projektu działa też oczywiście solowo - na swoich social mediach publikuje treści lifestyle'owe i komediowe. Od testowania jedzenia w sejmowej restauracji niczym Książulo przez tiktokowe trendy nagrywane z największymi ikonami: od Kotolgi do Magdy Gessler. Trzeba przyznać, skubany ma rozmach i... nosa do interesów.
Podobne
- Bagi usprawiedliwił fankom nieobecność. "Mają super powód"
- Jasper znalazł swój wymarzony dom? Radzi się mamy
- Poszukiwania największej Genziary. Kto zasłuży na to miano?
- Słynny "nauczyciel" z TikToka zmienia content. "Kluczy już nie będzie"
- Bagi rusza z nowym projektem. "Chcemy dostarczać najlepszy content"
Niedawno cała Warszawa (i nie tylko) stała w kolejce do MOYA MATCHA, żeby spróbować jego autorskiej bananowo-orzechowej Matcha Latte, później na tłusty czwartek fani dosłownie walczyli o ostatniego pączka z nadzieniem o smaku matchy i kremu bananowo-orzechowego. Ciacho kosztowało dwie dychy, a cały dochód trafił na konto stowarzyszeniua "Bardziej Kochani", które pomaga osobom z niepełnosprawnością intelektualną, w szczególności z zespołem Downa. Gastro jednak na bok, ponieważ Bagi zapowiedział prawdziwego hiciora. Z okazji wbicia 400 tys. followersów na Instagramie influencer zapowiedział, że... zaczyna szukać domu.
"Oficjalnie rozpoczynamy szukanie Chaty Bagiego"
- Widzowie! Z racji tego, że przed chwilą wbiłem 400 tys. follow, wpadłem na pewien chyba całkiem gruby pomysł. Jak wiecie, w pewnym momencie bardzo dużo mówiłem o tym, że chcę stać się najpopularniejszym influencerem w Polsce. I szczerze? Nigdy nie czułem tego tak bardzo, jak czuję to teraz. Pierwszy krok: CHATA BAGIEGO - zapowiedział influencer. Tak, dobrze słyszycie. Dom Ekipy? To już było. Teraz nadchodzi nowa era.
- Potrzebuję mieć swoją siedzibę, gdzie będę mógł robić najlepszy content. Szczerze, nie wiem, ile taka chata będzie kosztować, natomiast oficjalnie rozpoczynamy szukanie CHATY BAGIEGO - podkreślił Mikołaj, pytając widzów o tym, kto powinien zamieszkać w jego rezydencji. Czyżby szykował się zupełnie nowy projekt, który namiesza na polskim YouTubie?
Popularne
- "I do pieca" zostanie zdaniem roku? Trend opanował internet
- Zaskakujący finał rozwodu. Będzie płacił alimenty na koty
- "Hailey Bieber wygląda jak trans". Influencerka króciutko z hejterami
- Horrory, które zniszczą cię w Halloween. Nie oglądaj ich sam
- "WSZYSCY JESTEŚMY KACPERCZYK", czyli powolne dojrzewanie [RECENZJA]
- Natsu wywołała SZOK u swoich widzów. Wszystko przez "figurkę z Sycylii"
- Jak wybrać najlepsze miejsce na koncercie? Zdradzę ci sekret muzycznych freaków [VIBEZ IN LINE]
- Sombr naprawdę PRZESADZIŁ. Fani sprzedają bilety na jego koncerty
- Wrzuciła 7 tiktoków i stała się prawdziwym viralem. Każdy chce należeć do "Grupy 7". O co chodzi w trendzie?





