Biedronka
Kizzers Arachidowy. Kizo robi lepsze batoniki niż muzykę? [RECENZJA]
Ubrania Kubota w Biedronce

Ubrania Kubota po raz pierwszy w sieci Biedronka. Inkluzywna i unisexowa kolekcja. Ale kolory!

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
Blanka RogowskaBlanka Rogowska,19.07.2022 14:00

Nowa kolekcja ubrań Kubota jest już dostępna w sieci sklepów Biedronka. Prezeska kultowej marki mówi, że unisexowe ubrania to najbardziej demokratyczny, nowoczesny i inkluzywny trend w modzie

Kultowa marka Kubota już po raz trzeci zawitała do sklepów sieci Biedronka. Wcześniej można tam było kupić klapki znanej marki, a teraz czeka na nas cała letnia kolekcja ubrań.

Kolorowa kolekcja Kubota w Biedronce

Kolekcja weszła do sprzedaży w poniedziałek 18 lipca. Do wyboru: klapki basenowe, bluzy, t-shirty, shorty, ale także modowe akcesoria. Sieć chwali się, że to jednocześnie pierwsza unisexowa, czyli dedykowana dla obu płci, kolekcja dostępna w sieci.

Dominują wakacyjne kolory, które nas od razu zachwyciły. To m.in. lawendowy, pomarańczowy i beżowy. Bluzy unisex mają ściągany kaptur i kosztują 99 zł za sztukę. T-shirty unisex to kosz 49,99 zł za sztukę, a shorty (tu mamy już podział na damskie lub męskie) kosztują 49,99 zł za sztukę. Są też kapelusze typu bucket w cenie 39,99 zł i saszetki za 39,99 zł.

Oczywiście żadna kolekcja tej kultowej marki nie byłaby pełna bez klapek. Te, w naprawdę pięknych kolorach, kupimy za 34,99 zł.

Prezeska marki Kubota: inkluzywny trend w modzie

Alina Sztoch, prezeska i wspólniczka Kuboty, podkreśla, że unisexowa kolekcja jest nawiązaniem do inkluzyjnego trendu w modzie.

- Ta promocja jest absolutnie wyjątkowa z dwóch powodów. Jest to pierwsza akcja z siecią Biedronka dotycząca odzieży, a ponadto jest to kolekcja unisexowa. Bardzo się cieszymy, że Biedronka tak entuzjastycznie podeszła do tematu unisexu, najbardziej demokratycznego, nowoczesnego i inkluzywnego trendu w modzie. Biorąc pod uwagę skalę promocji, mam nadzieję, że ta akcja jeszcze bardziej rozpropaguje ideę unisexu w naszym kraju, a Kubocie pozwoli na ugruntowanie pozycji jako brandu nie tylko obuwniczego, ale także odzieżowego - mówi Sztoch.

Promocja dla posiadaczy karty Biedronka

Produkty kultowej, polskiej marki będą dostępne we wszystkich sklepach sieci Biedronka (z wyłączeniem saszetek oraz kapeluszy, dostępnych tylko w wybranych sklepach) do 30 lipca lub do wyczerpania zapasów.

Sieć informuje, że posiadacze karty Moja Biedronka mogą liczyć na promocję. Wystarczy kupić min. dwa produkty z kolekcji Fan Collection, a trzeci najtańszy będzie gratis. Rabat zostaje naliczony przy kasie, a promocja trwa od poniedziałku 18 lipca do środy 20 lipca.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
jprdl,zgłoś
Zadałem sobie trud i przeczytałem te wypociny w całości. Nic sensownego się z tego marketingowego bełkotu nie dowiedziałem. Natomiast nasycenie wyrazami - inkluzywna i unisexowa przekroczyło granice absurdu, tak jakby nie można było tego ująć inaczej. Nawet nie dowiedziałem się co to jest ta inkluzywność. Jakieś dziwne słowo, które mi podkreśla korekta w Firefoksie. Ale co tam, ważne że prezeska mówi, że kolekcja jest inkluzywna i unisexowa a autrka tych bzdur po Wyższej szkole Tego i Owego, przyjęta zgodnie z parytetem i poprawnością polityczną, te bzdury firmuje własnym nazwiskiem. W Internecie na szczęście nic nie ginie.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
twój nick,zgłoś
biedronka to lepiej niech uzupełni puste półki
Odpowiedz
1
like
0
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
basia,zgłoś
KupiŁam klapki z pianki - różowe w czerwone serduszka i czarne malowanki - nie dość, że farbują skarpetki, to jeszcze stopy.
Odpowiedz
0
like
0
dislike
Zobacz komentarze: 4
Komentarze (4)
arrow
Oszustwo na Gang Bystrzaków. To nie jest sms od Biedronki