Film infuenserki zszokował TikToka

Jej usta niemal eksplodowały. Influencerka szokuje TikToka

Źródło zdjęć: © @jessicacaileyburko TikTok, Canva
Marta Grzeszczuk,
21.04.2023 19:00

Jessica Cailey Burko zszokowała TikToka nagraniem pokazującym efekt zabiegu wypełnienia ust. Klip powinni omijać wrażliwi widzowie.

Film influencerki Jessici Cailey Burko ma na Tiktoku prawie 8,5 mln wyświetleń. Nic dziwnego, lubimy być szokowani, a nagranie Jessici jest naprawdę mocne.

trwa ładowanie posta...

Burko opowiada, że wielokrotnie korzystała z zabiegu wypełniania ust kwasem hialuronowym, ale tym razem coś poszło nie tak. Gabinet, którego wcześniej nie znała, zaproponował jej darmowy zabieg w zamian za promocję w mediach społecznościowych. Po wizycie jest usta zostały kompletnie zdeformowane.

Influencerka wrzuciła już na TikToka aktualizację historii. Opowiada, że wróciła do feralnego gabinetu, gdzie dowiedziała się, że w czasie zabiegu najprawdopodobniej została naruszona jej arteria. Kwas hialuronowy, który jest używany jako wypełniacz w tego typu zabiegach, rozlał się w miejsca, w których nie powinien się znaleźć.

trwa ładowanie posta...

Sytuacja została uratowana rozpuszczeniem wypełniacza, co jest nieprzyjemnym i bolesnym zabiegiem. Niezrażona Jessica wróciła do gabinetu, w którym zazwyczaj poddaje się zabiegowi wypełnienia i tym razem wszystko poszło po jej myśli. Ostrzega obserwatorów przed korzystaniem z usług niesprawdzonych "specjalistów".

Trend powiększania ust przez wypełnianie ich usieciowionym kwasem hialuronowym jest już bardzo powszechny. Efekty nie zawsze są godne pochwały. Wypełnienie trzeba powtarzać regularnie, bo kwas po kilku miesiącach się wchłania. Co ciekawe, nie wszystkie gabinety kosmetyczne wykonują ten zabieg. Wypełniacz permanentnie rozciąga skórę, więc jeśli zacznie się wypełniać usta, zabieg trzeba powtarzać praktycznie bez końca.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2