Julia Żugaj

Żugajki już w gotowości. Nowość od Julii tylko w jednej sieci sklepów

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,10.07.2023 19:30

Julia Żugaj podjęła współpracę z popularną siecią sklepów oraz kultowym producentem słodyczy czego efektem jest nowy, idealny produkt na lato. Żugajki muszą być już w gotowości, bo trafi on do sklepowych lodówek już w tę środę.

Influencerka Julia Żugaj zdobyła szerszą rozpoznawalność m.in. dzięki byciu członkinią Teamu X. Co prawda odeszła już z projektu, ale na brak zainteresowania jej osobą na pewno nie może narzekać. Julka obecnie prowadzi swoją internetową karierę niemalże na własną rękę. Wraz ze swoimi psami - Lilą i Bajką tworzy trio, które na TikToku ma ponad 3 mln fanów.

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych Julki można było zobaczyć nagranie, na którym radośnie tańczy z plastrami pomarańczy. Influencerka zostawiła pod zajawką następujący opis:

"Oficjalna zapowiedź moich… NO WŁAŚNIE!🍊 Czy już wiecie jaki produkt zapowiadamy i gdzie będziecie mogli go znaleźć?🤫" - napisała enigmatycznie influencerka.

trwa ładowanie posta...

Julia Żugaj i Carrefour prezentują nowy smak lodów Wedel

Teraz już wiemy, że chodziło o lody Wedel OH! o smaku kwiatu pomarańczy i wedlowskiej czekolady, które będą dostępne jedynie w sieci sklepów Carrefour i to w limitowanej liczbie.

Julia Żugaj została twarzą lodów
Julia Żugaj została twarzą lodów (Carrefour)

Z informacji, które hulają po sieci, wiadomo również, że ich premiera została zapowiedziana na środę 12 lipca.

trwa ładowanie posta...

- Bardzo się cieszę, że tak znana marka jak Carrefour Polska pomogła mi zrealizować projekt, o którym myślałam już od dłuższego czasu. Zarówno lody, jak i solowy produkt w sieci handlowej, były moim marzeniem. Nasza współpraca nie tylko pozwoliła mi się je spełnić, ale także, dzięki zaufaniu, mogłam zrobić to po swojemu. Moi odbiorcy wiedzą, jak dużą uwagę przywiązuję do szczegółów, dlatego zarówno projekt opakowań, jak i kolor, w jakim jest klimat kampanii, nie są przypadkowe. Mam nadzieje, że lody przypadną Wam do gustu! - mówi Julia Żugaj.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 12
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3
Misia,zgłoś
Czy te lody będę w biedronce?
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się