pop-qultura
Tom Holland zmaga się z powojenną traumą w zwiastunie "Cherry"
Zac Efron

Zac Efron już nie gra w kosza, ale doi kozy i je robaki. WTF?!

Źródło zdjęć: © Instagram @zacefron
Małgorzata BiernackaMałgorzata Biernacka,10.08.2020 12:17

Choć nowe rozrywki aktora na pierwszy rzut oka - albo ucha - brzmią dziwnie, Zac nie robi tego dla zabawy. A cel, który mu przyświeca, zasługuje co najmniej na uznanie.

bDzAdXbD

Gwiazdy Disney Channel obierają różne ścieżki po zakończeniu współpracy ze stacją. Część z nich, jak Miley Cyrus, drastycznie zmienia wizerunek, część oddaje się poważniejszym projektom jak np. Zendaya w Euforii, a jeszcze inni, jak Bridgit Mendler, zawieszają karierę.

Co na to Zac? Aktor po zagraniu w paru przebojowych filmach (np. Sąsiedzi lub Baywatch. Słoneczny patrol) postanowił wyrwać się z Hollywood i udać się w podróż po różnych zakątkach świata... w poszukiwaniu ekologicznych rozwiązań codziennych problemów.

Efron w najnowszej produkcji Netflixa pt. Podróże z Zakiem Efronem zwiedza Europę i Amerykę Południową. Podczas swoich wypraw zabiera nas do Nowego Jorku, gdzie na dachach wieżowców powstają pasieki, do Islandii, w której cały prąd pochodzi z odnawialnych źródeł energii lub na Sardynię, gdzie odkrywa sekrety trybu życia prowadzącego do długowieczności.

bDzAdXbF

Podczas realizacji ośmioodcinkowej serii aktor dzieli się z nami swoimi nowymi doświadczeniami i odkrywa zupełnie nowe smaki. Je chleb pieczony w piasku, pije własnoręcznie zdobyte kozie mleko i próbuje jednego z peruwiańskich przysmaków – larw.

Serial Zaca to próba przedstawienia sposobów na ekologiczny tryb życia. Pokazuje, jak można rozwiązywać problemy związane np. z zanieczyszczeniami powietrza oraz zachęca do zmiany naszych codziennych nawyków na takie, które wspierają środowisko naturalne, zamiast je niszczyć.

Jak sądzicie, to dobry sposób na to, by promować ekologiczny styl życia?

Komentarze (0)
arrow
Joe Biden powołał transpłciową lekarz na doradcę sekretarza zdrowia