Żabson jest zaginionym bratem Fineasza i Ferba?

Żabson jest zaginionym bratem Fineasza i Ferba? Fani są jednogłośni

Źródło zdjęć: © Instagram: zabsonziomal / Instagram: zabsonziomal
Weronika Paliczka,
02.11.2023 15:00

Najnowszy kawałek Żabsona zostanie zapamiętany na długo. Nie wynika to jednak z jego wyjątkowości, a potencjału memicznego. Wiele osób zauważa zaskakujące podobieństwo rapera do znanych z bajki Disney Channel Fineasza i Ferba. Czy Żabson to zaginiony brat kreatywnego rodzeństwa?

Żabson wraz z Kizo i Kronkel Domem stworzył utwór "Biba". Premiera utworu miała miejsce 29 października. Od tego czasu internet płonie, a internauci walczą o tytuł najlepszej przeróbki. Najczęściej pojawiają się sugestie świadczące o tym, że Żabson inspirował się bajką "Fineasz i Ferb" wyprodukowaną na zamówienie Disney Channel.

trwa ładowanie posta...

Żabson mógłby zagrać w "Fineaszu i Ferbie"

Szczególną popularnością cieszy się dopasowywanie refrenu "Biby" do odcinka "Fineasza i Ferba" "Plażowa impreza w cieniu krasnalowego terroru", który był częścią pierwszego sezonu. Bracia wykonują w nim utwór "Plaża", który idealnie pasuje do utworu "Biba". Nałożenia na siebie melodii piosenki Żabsona i animacji Disney Channel nie pozostawia złudzeń - utwór Żabsona mógłby zastąpić "Plażę".

trwa ładowanie posta...

Piosenka Żabsona pasuje do wszystkich piosenek z "Fineasza i Ferba"

Fani "Fineasza i Ferba" słusznie zauważyli, że najnowsze dzieło Żabsona pasuje do wszystkich piosenek z serialu emitowanego na Disney Channel. W tym celu internauci podkładają "Bibę" pod dowolne fragmenty, na których Fineasz, Ferb lub inny bohater serialu wykonuje utwór muzyczny. Dzięki tym przeróbkom wiele osób przypomina sobie serial opowiadający historię przygód braci oraz ich zwierzątka domowego - dziobaka, który ukrywa przed nimi swoją prawdziwą tożsamość: agenta specjalnego Pepe Pana Dziobaka, na co dzień walczącego z Doktorem Dundersztycem.

trwa ładowanie posta...

Żabson inspirował się zielonym ufoludkiem?

Wiele osób zwraca uwagę na podobieństwo utworu "Biba" do legendarnego już dzieła El Chombo - "Dame Tu Cosita". Trudno jest nie zauważyć podobieństwa - "Biba" puszczona w tle tańczącego ufoludka dopasowuje się idealnie. Czy wynika to z zastosowania podobnego beatu, a może z bezpośredniej inspiracji? Trudno powiedzieć.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0