Wersow "ma słabość do polskich filmów". Zdradziła swoje filmowe TOP 5
Nie ocenia się książki po okładce, ale człowieka po tym, jakie filmy ogląda, najwyraźniej już można... Jakie są ulubione filmy Wersow?
O gustach teoretycznie się nie dyskutuje, lecz dziwnym trafem konto na Letterboxie potrafi powiedzieć o człowieku więcej niż tysiąc słów. I tak, być może powinniśmy przejść na porządku dziennego, że zamiast matchy na Tinderze, szuka się partnera na podstawie podobieństwa gustu muzycznego lub oceniając zakładkę filmów z serduszkiem.
Podobne
- Użytkownicy Filmwebu bezlitośni dla Friza i Wersow. Tak ocenili film
- Wersow zdradziła sekret swoich loków. Nie uwierzysz, czego używa
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Wersow zrobiła sobie nos? Influencerka zaprzecza plotkom
- Marianna Schreiber zaczepia Wersow. Będzie z tego drama?
Pytanie celebrytów o ulubione filmy, książki, artystów muzycznych, płyty, piosenki czy dania, na których punkcie aktualnie mają obsesje nie jest może wyjątkowo kreatywne, ale szczerze - dostarcza odpowiedzi, które ludzie naprawdę chcą znać. To łatwy sposób, żeby poczuć się bliżej idola, a także jedyna i niepowtarzalna możliwość ocenienia jego gustu. Tak - we listen, and WE JUDGE.
Wersow przy okazji promowania dokumentalnego filmu "Friz & Wersow. Miłość w czasach online", który ukaże się w kinach już 3 października w rozmowie z Filmwebem wyjawiła, jakie są jej absolutnie ulubione filmy. Niektóre typy influencerki mogą totalnie zaskoczyć.
Wersow i jej filmowe TOP 5
- Po pierwsze, moim takim jednym z ulubionych filmów jest polski film "Nigdy w życiu". Uwielbiam ten film z Danutą Stenką w roli głównej. Po prostu to jest film, który oglądałam, nie żartuję, kilkadziesiąt razy i chyba nigdy mi się on nie znudzi - powiedziała influencerka. Interesujący wybór i co najmniej nostalgiczny.
- Ja mam zresztą słabość do polskich filmów i drugim filmem, który bardzo lubię to film zatytułowany "Najlepszy". To jest, uważam, jeden z lepszych filmów polskich - dodała Wersow. A nie przypadkiem najlepszy? (Badum-tsss)
Jako swój trzeci pick Weronika podała "Titanic" - klasycznie, romantycznie, bez zaskoczeń. W swojej topce Wersow chciała także umieścić "Babilon", ale żeby nie powtarzać wyborów, podała... "Harry'ego Pottera", do którego ma ogromny sentyment jeszcze z czasów dzieciństwa. Wymiana jak wege burger za steka, ale dobrze.
Swoje filmowe rekomendacje Weronika zakończyła poleceniem produkcji "Friz & Wersow. Miłość w czasach online". Planujecie wybrać się do kina?
Popularne
- Największe sekrety Spotify Wrapped. Czy muzykę AI uwzględniono w podsumowaniu? [WYWIAD]
- Dlaczego myślę, że BAZA wygra milion złotych? Sory FAZA, dobry start to nie wszystko [OPINIA]
- Mrozu rusza w "Odpowiedni moment Tour". Kiedy startuje sprzedaż biletów?
- Ralph Kaminski rozpoczyna nową erę. Po deszczu zawsze wychodzi tęcza [RELACJA]
- "KOCHAM POLSKĘ" za koncerty Mery Spolsky. Oto prawdziwe dobro narodowe [RELACJA]
- Fani Lorde czekali na jej koncert ponad dobę. Co jeszcze są w stanie zrobić dla artystki? [VIBEZ IN LINE]
- Jaki jest twój festiwalowy perfect match? Edycja: Polska. Idealny prezent na Święta last minute [VIBEZ IN LINE]





