Tromba dementuje plotki o zerwaniu z Marcysią

Tromba rozwiewa wątpliwości. "Detektywi z TikToka tym razem w błędzie"

Źródło zdjęć: © Twitter
Konrad SiwikKonrad Siwik,17.09.2023 14:10

W mediach społecznościowych krążą plotki o rozstaniu pary influencerów z byłej Ekipy Friza. Tromba dał jednak jasno do zrozumienia, że wciąż jest z Marcysią.

Detektywi z TikToka w ostatnich dniach snuli teorię na temat stanu związku Mateusza Trąbki i Marii Ryskali, znanych lepiej jako Tromba i Marcysia z byłej Ekipy. Mimo że para influencerów należy do byłych współpracowników Friza, których popularność spadła po zakończeniu projektu, wiadomość o ich rzekomym rozstaniu wzbudziła spore zainteresowanie.

Rozstanie Tromby i Marcysi byłoby o tyle zaskakujące, że para w lutym się zaręczyła. Jednak liczni użytkownicy TikToka wskazywali na platformie poszlaki przemawiające za końcem tej relacji. Okazuje się, że tym razem detektywi się mylili.

trwa ładowanie posta...

Tromba i Marcysia wciąż są razem

Tromba opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, które ma rozwiewać wszelkie wątpliwości dotyczące jego relacji z Marcysią. Widać na nim brunetkę w objęciach influencera. Sęk w tym, że twarz dziewczyny jest zasłonięta smartfonem.

Tromba dementuje plotki o zerwaniu z Marcysią
Tromba dementuje plotki o zerwaniu z Marcysią (Instagram)

Tak czy inaczej, Marcysia podała dalej fotkę na instastories, co potwierdza, że to właśnie ona przytula się do Tromby. Dodatkowo influencer dodał do zdjęcia opis: "jednak jesteśmy razem, detektywi z TikToka tym razem w błędzie". Oczywiście - jak zauważają internauci - może być to stare zdjęcie opublikowane tylko po to, by domorośli detektywi przestali grzebać w ich prywacie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 7