Tiktoker włamał się do pociągu

Tiktoker "idiota" włamał się do pociągu. Zlekceważył decyzję sądu

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,30.05.2023 18:00

Tiktokowy prankster Mizzy stał się koszmarem obywateli Wielkiej Brytanii. Tamtejsze media podają, że 18-latek "terroryzuje" mieszkańców na wszelkie możliwe sposoby. Tym razem włamał się do pociągu, a całość relacjonował na TikToku.

Brytyjczyk Bacari-Bronze O'Garro znany lepiej jako Mizzy stał się niesławną postacią internetową za sprawą kontrowersyjnych żarów. Tiktoker ma na koncie m.in. porwanie psa starszej kobiety, podchodzenie do nieznajomych i pytanie ich, czy "chcą umrzeć", a nawet wtargnięcie ze swoim gangiem do domu zupełnie obcej rodziny z dziećmi.

Mizzy ma jedną linię obrony

Niestety wygląda na to, że nic nie jest w stanie powstrzymać 18-latka przed kolejnymi prankami. Mimo aresztowań i różnych zarzutów posługuje się on jedną linia obrony. Mizzy twierdzi mianowicie, że cała nagonka wynika z tego, że jest czarnoskóry - o czym przekonywał w wywiadzie dla "The Independent".

Z błędu próbował wyprowadzić go brytyjski dziennikarz i prezenter telewizyjny Piers Morgan. W rozmowie z O'Garro stwierdzi, że "ma w nosie jego kolor skóry". - Dlaczego miałby mnie obchodzić twój kolor skóry? Myślę, że jesteś idiotą przez twoje działania. Po drugie jesteś idiotą, grając kartą rasy, kiedy nikt o niej nie wspomniał - podsumował tiktokera dziennikarz.

Mizzy włamał się do pociągu

O'Garro po oburzeniu związanym z jego filmami został aresztowany i skazany na dwuletni zakaz wstępu na teren prywatny, a także filmowania innych osób bez ich wyraźnej zgody - podaje serwis Dexerto.

Wygląda jednak na to, że decyzja sądu nie powstrzymała jego wybryków. W weekend pojawił się klip pokazujący Mizzy'ego i kilku jego kolegów infiltrujących kabinę maszynisty pociągu, majstrujących przy kontrolkach pojazdu, a nawet włączających syrenę kolejową.

trwa ładowanie posta...

Nagranie wywołało w sieci falę sprzeciwu wobec tiktokera, który po włamaniu do pociągu został obciążony kolejnymi trzema zarzutami. The Daily Mail podaje, że został on oskarżony m.in. o "zagrażanie bezpieczeństwu" z powodu swojego ostatniego żartu z lokomotywą.

Sąd stwierdził, że O'Garro "wykazał rażące lekceważenie przestrzegania nakazów sądowych". Mizzy nie przyznał się do winy i pozostanie w areszcie do kolejnej rozprawy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0