Olivia Rodrigo klnie przez megafon. Ma powody do krzyku!
Olivia Rodrigo, gwiazda popu, została oficjalnie ogłoszona nową ambasadorką Lancôme. Współpraca ta podkreśla znaczenie autentyczności w świecie urody, co artystka doskonale wyraziła w swoich wypowiedziach, nie gryząc się przy tym w język.
Lancôme ogłosiła 18 listopada, że Olivia Rodrigo dołącza do ich rodziny jako nowa twarz tej kultowej marki. To kolejne wielkie osiągnięcie dla 21-letniej artystki, która zyskuje uznanie nie tylko w muzyce, ale również w świecie urody.
Podobne
- Straszne, ile złapał kleszczy. Wystarczył krótki spacer
- Oglądają go miliony fanów. Usłyszał przerażającą diagnozę
- Co jest zabawnego w obciętych głowach? Kontrowersyjny rysunek w "Polityce"
- Selena Gomez zapowiada koniec kariery. Decyzja szokuje fanów
- Płyta Olivii Rodrigo coraz bliżej. Artystka zdradziła datę premiery
"Podkreślanie swojej indywidualności jest niezwykle ważne w urodzie, szczególnie teraz, gdy młode kobiety mierzą się z nierealistycznymi oczekiwaniami" - przekazała Rodrigo. "Lancôme to ikoniczna i ponadczasowa marka, która promuje piękno od wewnątrz. To dla mnie zaszczyt być częścią tej rodziny".
Françoise Lehmann, prezes Lancôme International Brand, nie kryła entuzjazmu: "Jesteśmy dumni, że Olivia dołącza do rodziny Lancôme. Jej niezwykła osobowość i talent nas zachwycają, a zaangażowanie w pozytywne zmiany idealnie wpisuje się w nasze wartości. Olivia, poprzez swoje osobiste historie i muzykę, łączy pokolenia na całym świecie w sposób, który jest naprawdę wyjątkowy".
"Jestem nową pieprz*ną twarzą Lancôme!"
Chociaż oficjalne ogłoszenie miało elegancki ton, Olivia postanowiła podejść do sprawy bardziej spontanicznie na Instagramie. W krótkim filmiku oznajmiła: "Jestem nową pieprz*ną twarzą Lancôme!" - wykrzykując to z megafonu, co spotkało się z ogromnym entuzjazmem jej fanów.
Podczas sesji zdjęciowej promującej współpracę Rodrigo użyła m.in. kultowej szminki Lancôme L’Absolu Rouge CreamLipstick w odcieniu 132 Caprice De Rouge, co podkreśliło jej odważny i świeży styl. W ramach partnerstwa artystka będzie twarzą kolejnych kampanii oraz premier produktów Lancôme.
W temacie popkultura
- Gimper wygrał z Lil Masti w sądzie. Wyrok jest prawomocny
- 5 Seconds Of Summer przeżywają drugą młodość? Zbuntowani chłopcy wracają z "EVERYONE'S A STAR" [RECENZJA]
- Kotolga reaguje na zaczepkę Fagaty. Wypuściła swój numer
- Użytkownicy Disney+ będą mogli generować własne filmiki? Firma chce korzystać z AI
Popularne
- "Kiedyś ludzie mieli mniej". Hymn boomerów podbija TikToka
- Bagi i Magda w finale "Tańca z Gwiazdami". Zaprosili fanów na spotkanie w McDonald's
- Jak długo Książulo będzie recenzował kebaby? Jego odpowiedź szokuje
- Young Leosia opowiedziała o swojej relacji z bambi. "Nie jest taka, jak kiedyś"
- Dwa tygodnie ferii w listopadzie? Uczniowie są już zmęczeni
- Young Leosia odpowiada na diss Fagaty. "Rozkładasz nogi w necie, żeby zarobić na prąd"
- FAZA zbezcześciła teren byłego obozu zagłady? "Brak kultury. To dzikusy"
- Zjadł Burgera Drwala przed premierą w Polsce. Przepłacił?
- Dziś jest TEN dzień. Dziewięć lat temu Littlemonster96 dotknęła Justina Biebera





