Medium z TikToka twierdzi, że Post Malone UMRZE 4 LIPCA! "Miałam wizję! Cała się trzęsę"

Medium z TikToka twierdzi, że Post Malone UMRZE 4 LIPCA! "Miałam wizję! Cała się trzęsę"

Źródło zdjęć: © vibez.pl
Michał DziedzicMichał Dziedzic,03.05.2022 14:41

Colette Reynolds apeluje do internautów, by pomogli jej naj najszybciej skontaktować się z gwiazdorem. Medium twierdzi, że jeżeli nie ostrzeże Posta Malone'a, trafi on do "klubu 27"...

Colette Reynolds to popularna TikTokerka, którą śledzi ponad 1,4 miliona osób. Kobieta na co dzień pracuje na rynku nieruchomości, ale jak twierdzi, ma też dar przewidywania przyszłości i przez wiele lat pomagała ludziom jako medium. O Reynolds zrobiło się ostatnio głośno za sprawą viralowego filmiku, w którym dzieli się informacją, od której włosy jeżą się na głowie...

W ciągu 24 godzin ponad milion osób obejrzało wideo, na którym wróżka prosi internautów, by pomogli jej jak najszybciej skontaktować się z Post Malone. Colette twierdzi, że muzyk może umrzeć 4 lipca. Jak przekonuje, jej wizje zawsze się sprawdzają.

To sprawiło, że mam ciarki na całym ciele. Trzęsę się. Zrobiłam wideo, w którym mówiłam, że muszę skontaktować się z Post Malone. Jestem medium i miałam bardzo mocną, intensywną wizję kilka miesięcy temu. Muszę się z nim skontaktować przed 4. lipca. To wszystko co słyszę: 4 lipca. Wcześniej nie miałam pojęcia, że 4 lipca są jego urodziny, cała się trzęsę. Jeżeli to jego urodziny to jeszcze bardziej boje się tego przeczucia, które miałam. Tak, ktoś musi mnie jak najszybciej skontaktować z Post Malonem - wyznała.

trwa ładowanie posta...

To już drugi filmik zaadresowany do Post Malone'a. Gdy Collete kilka tygodni temu nagrywała pierwszy, nie wiedziała, że 4 czerwca artysta ma 27. urodziny. Uzmysłowił jej to jeden z komentujących. Jak przekonuje medium, teraz sprawa jest wyjątkowo pilna.

Moje serce bije tak szybko. Gdybym wcześniej wiedziała, że to jego urodziny, już miesiące temu starałabym się bardziej, żeby się z nim skontaktować. Słuchajcie, nie jest dobrze. To co widziałam, zdecydowanie sprawiłoby, że znalazłby się w klubie 27. Musi jak najszybciej się ze mną skontaktować. Jeżeli znacie Post Malone lub kogoś, kto go zna... Wiem dokładnie, co stanie się 4 czerwca. Nie jestem jakąś wróżką-oszustką, nie biorę za to pieniędzy, mam prawdziwy dar przewidywania - tłumaczyła.

Prawie wcale tego nie robię już od 1,5 roku, bo jestem tak zajęta pracą na rynku nieruchomości. Tu nie chodzi o pieniądze, tu chodzi o ocalenie Post Malone'a. Kochamy cię, nie możemy cię stracić. Moje wizje zawsze sprawdzają się w stu procentach. A tu jest bardzo źle. Mogę nawet podać imiona osób, które wtedy z tobą będą. Więc proszę, Post, odezwij się - dodała.

Niektórzy z komentujących na TikToku twierdzą, że wiedzą w jaki sposób dotrzeć do rapera i pomogą Collete się z nim skontaktować... Myślicie, że Malone weźmie sobie do serca ostrzeżenie wróżki?

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1