Kanye West wyrwał reporterce telefon

Kanye wyrwał telefon reporterce. Po chwili zaproponował jej pracę

Źródło zdjęć: © X
Marta Grzeszczuk,
31.01.2024 17:15

Raper Kanye West wyrwał kobiecie telefon z ręki po tym, jak zadała pytanie o jego żonę Biancę Censori. Nagranie opublikowano na YouTubie.

49-letni rapper Ye, znany wciąż szerzej jako Kanye West, często budzi kontrowersje. Ostatnio głośno jest o tym, w jaki sposób kreowany jest wizerunek jego żony - architektki Bianci Censori. Kobieta często pojawia się w mediach społecznościowych męża w prowokacyjnych stylizacjach.

Kanye West wyrwał telefon nagrywającej go kobiecie

29 stycznia dziennikarka TMZ podeszła do Westa na ulicy, nagrywając go telefonem, z pytaniem: "Cześć Kanye, jak się masz? Dobrze Cię widzieć. Ludzie chcą wiedzieć, czy Bianca ma wolną wolę. Niektórzy mówią, że ją kontrolujesz". Nagranie z telefonu udostępnił na YouTubie tabloid TMZ. Widać na nim, jak po pytaniu kobiety zamaskowany raper wyrywa telefon z ręki dziennikarki.

Ekran zaciemnił się, ale słychać wciąż głos Westa, który mówi: "Nie podchodź do mnie z tymi głupim g***em, jestem człowiekiem. Zwariowałaś?" Powiedział też: "Jestem legendą. Jestem tutaj, aby wspierać Charliego Wilsona, a ty przychodzisz i pytasz mnie o moją żonę. To moja żona". Incydent miał miejsce, gdy raper był w drodze na odsłonięcie gwiazdy muzyka Charliego Wilsona na Hollywood Boulevard w Los Angeles.

Wzburzony West wypytywał dziennikarkę, czy sama ma wolną wolę, czy może pracuje dla diabła. Próbował natarczywie przekonać kobietę, że pytanie które zadała, było pozbawione szacunku. Naciskał: "Czy to było głupie, lekceważące pytanie zadane dorosłemu superbohaterowi?".

Ye zaoferował dziennikarce lepszą pensję

Powiedział do kobiety, która prosiła, żeby oddał jej telefon: "Zapłacę Ci dwa razy tyle. Chcesz pracować dla mnie zamiast dla nich?". "Weź jej kontakt" - polecił raper swojemu pracownikowi, który towarzyszył mu podczas incydentu i był jedną z osób próbujących deeskalować sytuację. Jak widać po tym, że nagranie zostało opublikowane, kobieta odzyskała swój telefon.

trwa ładowanie posta...

Komentarze pod wideo na YouTube w większości wyrażają słowa poparcia dla rapera. "Reporterka chciała uzyskać materiał wiralowy i dostała go. Kanye zaatakował ją tak, jak miała nadzieję. Wkrótce zostanie przeprowadzony wywiad na temat jej 'wstrząsającego' doświadczenia z 'niestabilnym' celebrytą i zmonetyzowanie tego incydentu" - napisała jedna z komentatorek.

Ye ujawnił w 2018 r., że ma chorobę afektywną dwubiegunową. To zaburzenie, w największym uproszczeniu, polegające na cyklicznych wahaniach nastroju, od depresji do manii. Jest możliwe do kontrolowania przy odpowiednio dobranej farmakoterapii. Kim Kardashian twierdziła w 2019 r. w wywiadzie dla "Vogue", że dla Westa: "bycie na lekach nie jest tak naprawdę opcją, ponieważ to po prostu zmienia to, kim jest".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1