Joe Alwyn zrozpaczony po rozstaniu z Taylor Swift

Joe Alwyn zrozpaczony po rozstaniu z Taylor Swift. W tle Matty Healy

Źródło zdjęć: © Instagram - Joe Alwyn, Instagram - Taylor Swift, Instagram - The 1975 / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
20.05.2023 13:30

Taylor Swift i Joe Alwyn rozstali się w marcu po prawie sześciu latach związku. Były partner amerykańskiej piosenkarki ma czuć się zrozpaczony oraz lekceważony. Wszystko przez plotki o związku Taylor i Mattiego z The 1975.

Taylor Swift i Joe Alwyn byli ze sobą przez prawie sześć lat. Wszyscy fani byli pewni, że piosenkarka znalazła tego jedynego. Miłośnicy amerykańskiej gwiazdy wyobrażali sobie jej przepiękny ślub oraz gromadkę dzieci. Wszystko zmieniło się w marcu, kiedy świat obiegła informacja o rozstaniu. Miesiąc później do obrazka dołączył lider zespołu The 1975 Matty Healy.

Joe Alwyn czuje się zrozpaczony i lekceważony

Brytyjski szmatławiec, Dayli Mail 18 maja poinformował świat, że były partner Taylor Swift nie jest zadowolony z plotek o jej romansie z Mattym Healym.

"Joe czuje się zlekceważony i zrozpaczony po zobaczeniu jej rozwijającego się związku z Mattem, ale robi wszystko, co w jego mocy, aby być zajętym i skupić się na sobie" - miał powiedzieć gazecie bliski aktora.

trwa ładowanie posta...

Według źródła posiadającego wiedzę na temat sytuacji, Joe jest bardzo niezadowolony, że jego była partnerka tak szybko pogodziła się z rozstaniem. Szczególnie po tym, jak "zaufał" Taylor, kiedy zaczęła współpracować z Mattym w ostatnich miesiącach ich związku.

Taylor Swift i Matty Healy
Taylor Swift i Matty Healy (dailymail.co.uk , Daily Mail)

33-letnia Taylor i 34-letni Matty (widziani razem 11 maja) pracowali nad jej albumem "Midnights" z października ubiegłego roku. Informator powiedział, że Joe ufał swojej ówczesnej dziewczynie, kiedy utrzymywała, że jest jedynie przyjaciółką piosenkarza.

Źródło: dailymail.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0