Dostał buty zamiast obrączki

Dior Air Jordan zamiast obrączki. Brat znalazł żonę idealną

Źródło zdjęć: © Reddit
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.02.2024 08:00

Pewien użytkownik Reddita podzielił się niecodzienną historią o miłości i butach. Pewnego razu zażartował, że zamiast obrączki chce limitowaną parkę kicksów Dior x Air Jordan 1. Ku jego zaskoczeniu dziewczyna wzięła to na serio.

Obrączka ma być znakiem miłości, wierności i uczciwości małżeńskiej. Mimo że użytkownik Reddita "ptrnambr" od lat jest w szczęśliwym związku, nie chciał pierścionka od narzeczonej. Zamiast niego wolał otrzymać nieco bardziej wyszukany prezent. Padło na limitowaną edycję butów Dior x Air Jordan 1 High. "Ptrnambr" swoją historią podzielił się z internautami na Reddicie i Instagramie.

Żartobliwie powiedziałem jej, że chciałbym założyć Dior 1 na nasz ślub WTF

- napisał ptrnambr na Reddicie.
trwa ładowanie posta...

Nie chciał obrączki. Dostał wymarzone buty

Pod wpisem widzimy zdjęcia szczęśliwego "ptrnambr", który w rękach trzyma wymarzoną parę butów. Obok niego narzeczoną, która przytula zadowolonego wybranka serca.

Dziewczyna zapytała, jaki rodzaj pierścionka chciałbym mieć, kiedy się pobierzemy, a ja powiedziałem jej: "Proszę, nie kupuj mi drogiego pierścionka, po prostu kup mi Dior 1, żebym mógł je włożyć na nasz ślub i gapić się na nie w mojej kolekcji"

- relacjonuje ptrnambr.

Dziewczyna "ptrnambr" wzięła jego sugestię na poważnie.

Z wielkim zaangażowaniem przyglądała się Rami the icon [reseller butów - przyp. red.], zainteresowała się butami i ciągle pytała mnie, od kogo warto kupować. Powiedziałem jej, że nie chcę niczego na walentynki, wystarczy miły dzień. Kupiłem jej kwiaty i drobne upominki dla niej i naszych psów

- kontynuował ptrnambr.

Sam też dostał prezent, który od razu przypadł mu do gustu. Później jego oczom ukazało się coś jeszcze bardziej wyszukanego.

Pierwotnie zapakowała parę tych kapci Dior z centrum handlowego i byłem podekscytowany, że mogę je nosić po domu... Kiedy wszedłem na górę, zobaczyłem ten niesamowity zakup... Wciąż jestem oszołomiony lol

- skwitował ptrnambr.
trwa ładowanie posta...

Rzeczywiście jego dziewczyna na początku wręczyła mu kapcie stylizowane na Dior x Air Jordan 1 High. Później "ptrnambr" dostał prawdziwą limitowaną edycję butów, których koszt wynosi więcej niż niejedna obrączka. Obecnie trzeba za nie zapłacić nawet 40-70 tys. zł.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0