x

Sieć zasypują przepisy na Pumpkin Spice Latte. Jesieniary w siódmym niebie!

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
04.10.2023 08:00

Pogoda za oknem coraz bardziej przypomina o jesieni. Fani złotej pory roku chcąc wejść w klimat, publikują masę przepisów na domową kawę rodem ze Starbucksa.

Już od 20 lat możemy cieszyć się smakiem kawy Pumpkin Spice Latte, prosto z największej na świecie sieci kawiarni - Starbucks. Napój stał się znakiem rozpoznawczym i nieodłącznym symbolem jesieni. Jest to absolutny hit sprzedażowy! Internauci, chcąc sięgać po kawę niezależnie od sytuacji, tworzą różne receptury, aby idealnie odwzorować ten smak.

Z czego składa się napój bogów?

Pumpkin Spice Latte to nic innego jak kawa z mlekiem, słodkim dyniowym syropem, aromatycznymi przyprawami korzennymi oraz kremową pianką i śmietaną zdobiącą górę napoju. Co roku dostajemy również alternatywne warianty kawy. W tym sezonie jest to mrożona wersja, czyli Iced Pumpkin Spice Latte oraz Pumpkin Spice Frappucino Blended Beverage.

trwa ładowanie posta...

Łapcie za garnki i biegnijcie do kuchni!

Ostatnio Internet obiega masa filmików z poradnikami, jak zrobić najlepsze domowe Pumpkin Spice Latte. Większość z nich bazuje na esencji z wcześniej upieczonej i zblendowanej dyni. Do tego mieszanka aromatycznych przypraw, cukier i można delektować się kawą, do złudzenia przypominającą tę ze znanej sieciówki. Poniżej zamieszczam moje ulubione przepisy na wyżej wspomniany napój i zachęcam do eksperymentów.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0