Obostrzenia poluzowane, więc nareszcie możemy wybrać się do restauracji. Oto najlepsze miejscówki w Warszawie!
Oto subiektywna lista najfajniejszych miejscówek w Warszawie, gdzie zjecie nie tylko dobrze, ale i w pięknym otoczeniu.
AleWino na Mokotowskiej 48
Podobne
- Restauracje i bary z ogródkami we Wrocławiu, które warto odwiedzić.
- Najlepsze i najbardziej orzeźwiające napoje na majówkę
- Najlepsze śniadanie prosto z Bliskiego Wschodu. Prosty przepis na szakszukę
- Pierwszy w Polsce kebab w chipsach. "Do popicia szklanka oleju"
- Sylwia Spurek odsyła mięso i mleko do historii. Nie, tak się nie powinno promować weganizmu
Powiem tak – lepszego risotto w Warszawie nie zjecie. Menu w AleWino co jakiś czas się zmienia, ale zawsze zjecie tam dobrze. Dodatkowy plus jest taki, że mają ogromny wybór win i wspaniałych specjalistów, którzy wam doradzą.
Młodsza Siostra na Dobrej 14/16
To jest dość ukryte miejsce i ciężko tam trafić „z ulicy”, ALE jak już tam traficie… Niebo w gębie.
The Cool Cat TR na Marszałkowskiej
Miejsce, które każdy Warszawiak powinien znać. W menu znajdziemy zdrowe i trochę mniej zdrowe pozycje, ale wszystkie niesamowicie smaczne.
Żywa Kuchnia na Racławickiej 99
W Żywej Kuchni zjecie prawdziwie lecznicze i ekologiczne jedzenie. Szefem kuchni jest wybitny belgijczyk Laurent de Bremaeker, który zadba o najbardziej wymagających gości.
Bibenda na Nowogrodzkiej
To jest chyba kolejny lokal znany Warszawskim jedzeniowym świrusom. Nareszcie nie trzeba zamawiać jedzenia, a można na spokojnie usiąść i zjeść lunch przy kieliszku dobrego wina.
Bistro Eden
Dobre, wegańskie i absolutnie niepowtarzalne. Obiecuję, że jedzenie w Edenie zasmakuje nawet największym mięsożercom.
Pańska 85
Jedna z moich ulubionych azjatyckich restauracji w Warszawie.
Tel Aviv na Zwycięzców 21
Wegański street food, który zachwyci wszystkich fanów kuchni wschodniej.
Bez Słowa na Fosa 3
Na koniec - moje ulubione miejsce w całej Warszawie… Jest to restauracja z niepowtarzalnym ogrodem, jakiego nigdzie indziej w stolicy nie znajdziecie. Czasami podczas posiłku możecie obserwować łabędzie pływające metr od waszego stolika. Przepyszna pizza na mące orkiszowej, drinki i lunche (codziennie inne).
A jeśli wy macie jakieś fajne miejsca do polecenia, to piszcie śmiało w komentarzach!
Popularne
- Dubajska czekolada od Zenka Martyniuka. Cena robi wrażenie
- Jak wygląda donut Julii Żugaj? Detektywi z TikToka znów w akcji
- Gimper znów odwiedza sąd. "Dziś kolejna urocza rozprawa z S*xmasterką"
- Pasut tłumaczy się po Tajlandii. Największy upadek w internecie?
- Sabrina Carpenter z kolejną erotyczną pozą. Internauci oburzeni "Wieżą Eiffla"
- Stoją pod zakładami karnymi i nagrywają tiktoki. Piosenka Sary James jest viralem
- Magical przeszedł metamorfozę? Porównuje się do Dominica Toretto
- Andziaks chce kupić króliki XXL. Zbuduje drugi "dom" na ozdoby?
- "Wyskakuj z pantalonów". Xayoo przeprasza po filmie o 15-latce