Fagata w teledysku do utworu "PLASTIK"

Fagata w utworze "PLASTIK". Znów "śpiewa" o tym samym

Źródło zdjęć: © YouTube - FAGATA / YouTube
Natalia Witulska,
22.05.2023 16:00

Fagata mocno zajarała się robieniem muzy. 22 maja udostępniła najnowszy utwór. "PLASTIK" to druga piosenka influencerki.

Agata Fąk "Fagata" to polska influencerka, youtuberka i najwyraźniej wschodząca gwiazda rapu. 22 maja Agata udsotępniła teledysk do najnowszego utworu "PLASTIK".

"PLASTIK" - o czym opowiada piosenka?

Wszyscy fani Fagaty, którzy spodziewali się poważnego numeru z przekazem, będą zawiedzeni. "PLASTIK" to bowiem numer nawiązujący do seksualności influencerki. Z tekstu możemy się dowiedzieć, że Agata ma duży tyłek, którego nie mieści w spodnie, faceci robią wszystko, aby umówić się z nią na randkę, a Fagata nosi sukienki od znanych projektantów.

FAGATA - PLASTIK (Official Music Video)

Fagata rapuje również o tym, że nie jest materiałem na żonę, a inne zazdrosne dziewczyny wyzywają ją od tytułowego plastiku. Influencerka nie przejmuje się jednak hejtem i robi swoje.

trwa ładowanie posta...

Teledysk również opiera się na seksualności kobiet. Zobaczyć można wiele tańczących, pięknych i młodych dziewczyn. Myślicie, że "PLASTIK" powtórzy sukces pierwszej nuty Fagaty? Warto przypomnieć, że "Wielka szkoda" było viralem w mediach społecznościowych.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3