Linie lotnicze z błędem

Linie lotnicze popełniły ogromny błąd. Klientka złożyła skargę

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
31.08.2023 19:00

Linie lotnicze Delta Airlines w Stanach Zjednoczonych złamał serce jednej ze swoich klientek. Kobieta w mediach społecznościowych poinformowała, że zgubiono jej psa.

Koszmar przeżywa jedna z klientek Delta Airlines w USA. 25-letnia Paula Rodriguez z Dominikany poinformowała, że linie lotnicze zgubiły jej psa podczas międzylądowania w Atlancie.

Linie lotnicze zgubiły psa klientki

Jak czytamy na polsatnews.pl, pochodząca z Dominikany dziewczyna miała zaplanowaną podróż liniami lotniczymi Delta Airlines do Kalifornii. Na wyjazd Paula Rodriguez wzięła ze sobą ukochanego psa. Podczas przesiadki kobieta napotkała się na problemy wizowe, przez co musiała spędzić noc w ośrodku detencyjnym. Nie pozwolono jej zabrać malutkiego czworonoga.

Rozłąka między psem a Paulą miała trwać zaledwie jeden dzień. Niestety, do ponownego spotkania najlepszych przyjaciół nie doszło. Okazało się, że linie lotnicze nie wiedzą, gdzie jest 6-letni pies 25-latki.

trwa ładowanie posta...

- Zadzwoniłam do agenta linii Delta, który przyjechał i zabrał Maię. Poprosiłam o dobrą opiekę nad moim pieskiem, podczas lotu była bardzo zestresowana. Pracownik, z którym rozmawiałam, powiedział, żebym się nie martwiła, że zabiorą ją do ośrodka z przeszkolonym personelem. Nic nie mogłam zrobić, jednak ufałam tym ludziom - powiedziała w wywiadzie dla CNN dziewczyna.

Linie lotnicze nie poinformowały nawet 25-latki, że nie wiedzą, gdzie jest jej pies. 25-latka wsiadała do samolotu bez informacji o tym, że jej najlepszy przyjaciel gdzieś się zagubił. Mówi, że codziennie przeżywa koszmar.

- Mimo że Maię stracili w piątek, dowiedziałam się o tym dopiero w następny poniedziałek. Wiedzieli, że zgubili mojego psa, kiedy wsiadłam do samolotu, który miał mnie zabrać do domu, ale mi nie powiedzieli - dodaje pokrzywdzona Paula.

Źródło: cnn.com, polsatnews.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0