gaming
Gdzie kupić PlayStation 5? Nie mamy dobrych wieści...
Xbox Series X dymi

Xbox Series X dymi i strzela? Microsoft dementuje pogłoski

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.11.2020 09:20

Nowa konsola Microsoftu to hit w internecie. Konsol prawdopodobnie wystarczyło dla każdego chętnego, co jest czymś niesamowitym dla fanów Sony. Jednak pojawiły się pewne „problemy” z tajemniczym dymem.

bDmAHQMj

Premiera nowej konsoli, czy też jakiegokolwiek sprzętu nowej generacji może wiązać się z wieloma problemami. Sprzęt trafiający do masowego klienta to sprzęt, który jest tak naprawdę testowany na pierwszych klientach. W wielu sytuacjach ciężko jest sprawdzić wszystko przed globalną premierą. 

I w przypadku premiery Xboxa Series X pojawiły się dość niepokojące tweety od niektórych użytkowników obecnej, acz cały czas świeżutkiej generacji:

Autor podkreśla że to nie jest fejk, pomimo wielu głosów społeczności. 

Tylko pojawiły się głosy, które wskazywałyby na to, że większość problemów związanych z dymem unoszącym się z konsoli to… fejki. Po prostu! Nawet oficjalne konto Xboxa na Twitterze zaczęło sobie żartować z tego:

Z jednej strony pewnie znajdzie się kilka osób, które dla trollingu czy zdobycia kilku lajków spreparuje problemy nowego kawałka technologii, którym wszyscy się jarają. Przecież w przeszłości mogliśmy spotkać trollowanie osób przy premierze m.in. iOS-a 8 i Wave. Wracając do Xboxa: jak wygląda dym z vape’a wciągnięty przez konsolę? O tak:

Prawdopodobnie większość problemów z dymem, który pochodzi z konsoli to fałszywki. Nie możemy oficjalnie powiedzieć, że istnieje duży problem. Ba! Jest 99% szansy, że dym to tylko efekt żartu we wszystkich filmach.

To nie wszystko!

bDmAHQMl

Okazało się także, że nowy Xbox może mieć problemy z… czymś. Jedni twierdzą że jest to czytnik płyt Blu-Ray, jedni z kolei iż jest to problem z wentylatorem. Sami posłuchajcie dźwięku, który wydobywa się z konsoli:

Nie są to obecnie duże problemy na szczęście. Zauważcie, że owe problemy pojawiają się jedynie jednostkowo i nie ma żadnej większej plagi niedziałających/psujących się urządzeń. Wiadomo, pojawienie się masy dymu z konsoli to stosunkowo zła rzecz. Jednak obecnie nie ma tyle przypadków, aby panikować. 

bDmAHQMn

#nieprzydatnaciekawostka, Xbox Series X ma wysokość około 20 naleśników.

Kupiliście już swojego nowego Xboxa?

Komentarze (0)
arrow
Rewolucja czy ewolucja w DualSense? Recenzja pada PS5!