Xbox Series X dymi

Xbox Series X dymi i strzela? Microsoft dementuje pogłoski

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,13.11.2020 10:20

Nowa konsola Microsoftu to hit w internecie. Konsol prawdopodobnie wystarczyło dla każdego chętnego, co jest czymś niesamowitym dla fanów Sony. Jednak pojawiły się pewne „problemy” z tajemniczym dymem.

Premiera nowej konsoli, czy też jakiegokolwiek sprzętu nowej generacji może wiązać się z wieloma problemami. Sprzęt trafiający do masowego klienta to sprzęt, który jest tak naprawdę testowany na pierwszych klientach. W wielu sytuacjach ciężko jest sprawdzić wszystko przed globalną premierą. 

I w przypadku premiery Xboxa Series X pojawiły się dość niepokojące tweety od niektórych użytkowników obecnej, acz cały czas świeżutkiej generacji:

trwa ładowanie posta...

Autor podkreśla że to nie jest fejk, pomimo wielu głosów społeczności. 

trwa ładowanie posta...

Tylko pojawiły się głosy, które wskazywałyby na to, że większość problemów związanych z dymem unoszącym się z konsoli to… fejki. Po prostu! Nawet oficjalne konto Xboxa na Twitterze zaczęło sobie żartować z tego:

trwa ładowanie posta...

Z jednej strony pewnie znajdzie się kilka osób, które dla trollingu czy zdobycia kilku lajków spreparuje problemy nowego kawałka technologii, którym wszyscy się jarają. Przecież w przeszłości mogliśmy spotkać trollowanie osób przy premierze m.in. iOS-a 8 i Wave. Wracając do Xboxa: jak wygląda dym z vape’a wciągnięty przez konsolę? O tak:

trwa ładowanie posta...

Prawdopodobnie większość problemów z dymem, który pochodzi z konsoli to fałszywki. Nie możemy oficjalnie powiedzieć, że istnieje duży problem. Ba! Jest 99% szansy, że dym to tylko efekt żartu we wszystkich filmach.

To nie wszystko!

Okazało się także, że nowy Xbox może mieć problemy z… czymś. Jedni twierdzą że jest to czytnik płyt Blu-Ray, jedni z kolei iż jest to problem z wentylatorem. Sami posłuchajcie dźwięku, który wydobywa się z konsoli:

trwa ładowanie posta...

Nie są to obecnie duże problemy na szczęście. Zauważcie, że owe problemy pojawiają się jedynie jednostkowo i nie ma żadnej większej plagi niedziałających/psujących się urządzeń. Wiadomo, pojawienie się masy dymu z konsoli to stosunkowo zła rzecz. Jednak obecnie nie ma tyle przypadków, aby panikować. 

#nieprzydatnaciekawostka, Xbox Series X ma wysokość około 20 naleśników.

trwa ładowanie posta...

Kupiliście już swojego nowego Xboxa?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0