Zmierzch

Stephenie Meyers napisze kolejne książki z sagi "Zmierzch"

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,02.12.2020 11:19

Autorka bestsellerowej sagi o wampirach, Stephenie Meyers, potwierdza, że zabrała się za pisanie kontynuacji "Zmierzchu". Tęskniliście za Bellą i Edwardem czy już o nich zapomnieliście?

Od chwili, gdy pierwsza część sagi o wampirach ujrzała światło dzienne minęło 15 lat. Autorka popularnych książek dla młodzieży, Stephenie Meyers, chce wrócić do "Zmierzchu" i napisać jeszcze przynajmniej dwie książki rozgrywające się w tym uniwersum. Fani muszą uzbroić się w cierpliwość, ponieważ na nowe powieści z serii "Zmierzch" spod pióra Meyers będzie trzeba długo poczekać.

Do tej pory Meyers wydała cztery książki z sagi "Zmierzch". Poszczególne części serii ukazywały się w latach 2005-2008. Saga sprzedała się w ilości ponad 160 mln egzemplarzy na całym świecie i została przetłumaczona na 49 języków. Najnowsza powieść autorki, "Słońce w mroku", która wyszła w 2020 roku, rozeszła się w nakładzie miliona sztuk w ciągu zaledwie trzech miesięcy.

Kiedy ukażą się nowe książki z sagi "Zmierzch"?

Autorka podzieliła się nowinami podczas wirtualnego spotkania z fanami organizowanego przez Books-A-Million. Meyers powiedziała, że napisała rozdział pierwszej książki z przynajmniej dwóch zaplanowanych, które będą rozgrywać się w uniwersum "Zmierzchu". Stephenie studzi emocje czytelników, ponieważ pisarka nie przewiduje, że w najbliższej przyszłości uda jej się zakończyć rozpoczęte prace.

"Nie jestem teraz na to gotowa, chcę się zająć czymś innym, czymś nowym. Pisanie sprawia mi wiele radości, ale dopiero wtedy, gdy tworzę nowe światy, nowe zasady, nową mitologię." – powiedziała autorka na spotkaniu z fanami

THE TWILIGHT SAGA: BREAKING DAWN Part 1 - Trailer

Nowiny o powrocie "Zmierzchu" to spektakularna wiadomość. Czy wielki powrót zaliczy również Daredevil? Sprawdźcie, co udało nam się dowiedzieć.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Hfufyfyfy,zgłoś
Nie rozumiem mody na wyśmiewanie Zmierzchu. Filmy były kiepskie ale książki fajne. Nie wszystko musi być arcydziełami na miarę noblisty, czasami warto poczytać coś mniej wysublimowanego.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się