gaming
Chiny: "Nocny patrol" będzie skanował dzieciom twarze, aby nie pykały w gierki
Star Wars: Squadrons

Star Wars: Squadrons 120 kl/s na Xbox Series X i Series S!

Źródło zdjęć: © EA / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.11.2020 12:55

Duże zmiany zaimplementowano do najnowszej gry z serii Star Wars! Posiadacze monitorów i telewizorów z możliwością odświeżania w więcej niż 60hz powinni być zadowoleni.

bEJPQsTD

Star Wars: Squadrons to trochę mniejszy tytuł z serii Star Wars. Jest to tytuł, w którym gracze mogą wcielić się w pilotów myśliwców znanych z Gwiezdnych Wojen.

Co ciekawe, nawet z tak niską ceną, EA zaimplementowało w tej grze tryb dla pojedynczego gracza. Przejście jego powinno zająć typowemu graczowi od 7 do 8 godzin. Miło, co w erze kompletnego olewania trybu single jest dość unikalne. 

Star Wars: Squadrons – Krótkometrażowa animacja komputerowa „Hunted”

Prawdziwą wisienką na torcie jest tryb dla wielu graczy, który pozwala oddać się walką z innymi graczami w kilku trybach. Gra wygląda świetnie w ruchu i dodatkowo mamy tutaj do dyspozycji także tryb VR, który zwiększa immersję. Jeszcze dla zainteresowanych: tak, Star Wars: Squadrons wspiera także PlayStation VR. Tytuł dostępny jest na platformy PC, PS4/PS5, Xbox Series X/S i Xbox One.

Nowa aktualizacja 3.0 właśnie została dodana do gry. Jest to swoiste next-genowe uaktualnienie, które przynosi ze sobą m.in.:

  • Xbox Series X/S: Wsparcie 120 FPS lub 4K
  • PS5: poprawienie jakości grafiki i oświetlenia
  • Wsparcie VRR/zmiennych wartości klatek na sekundę we wspieranych monitorach.

Poprawiono także masę błędów, o których możecie przeczytać w patchnotesach (klik!). 

bEJPQsTF

Jak na tytuł, który kosztuje zaledwie 100 złotych* i wyszedł mniej niż 2 miesiące temu, EA wspiera ten tytuł bardzo. Może teraz gracze nowej generacji wskoczą do myśliwców z Gwiezdnych Wojen? Prawdopodobnie jest to najlepszy czas na to! Szczególnie jeżeli ktoś posiada Xboksa Series X/S.

*Ktoś zauważył, że jest to kompletny zwrot względem Star Wars: Battlefront 2? Gracze znienawidzili ów tytuł za mikrotransakcje i pay2win. No i w międzyczasie otrzymaliśmy także Star Wars Jedi: Fallen Order. Chyba wreszcie otrzymamy naprawdę dobre tytuły spod marki SW.

Kupiliście Star Wars: Squadrons, czy może czekacie na jakąś większą obniżkę?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
PETA nie chce śmieszkowych walk kogutów w "Far Cry 6". Ale mordowanie ludzi czołgami jest już OK