Test Garlic i niebieskich Takis

Smażony Garlic czy niebieskie Takis? Przekąski tylko dla odważnych

Źródło zdjęć: © Vibez
Konrad SiwikKonrad Siwik,01.02.2024 14:00

Znudziły ci się zwyczajne smażone lub pieczone plastry ziemniaka? Specjalnie dla ciebie sprawdziliśmy inne przekąski, które mogą zwalczyć ziemniaczaną nudę. Tym razem testujemy smażony Garlic i znane z TikToka niebieskie Takis.

Na wstępie zaznaczamy, że obie przekąski raczej nie będą dobrą opcją na chwilę przed randką, ale o tym później. Zacznijmy od tego, gdzie można dorwać smażone ząbki czosnku Garlic i popularne na TikToku niebieskie Takis. Oba produkty są sprowadzane zza granicy i można je dostać m.in. w sieci sklepów Half Price.

Tam też udała się Ada, żeby uzupełnić braki w swojej półce z przekąskami. Wrażeniami smakowymi podzieliła się klipie na socialkach. - Chipsy z suszonego czosnku i niebieskie Takis. Przyznam, że strasznie się tego obawiam i mam wrażenie, że albo to może być naprawdę mega dobre albo mega straszne - rzuciła na wstępie Ada.

Jak smakują smażone ząbki czosnku Garlic?

Chipsy czosnkowe Garlic to z pewnością dobry wybór dla osób wybierających wege produkty o prostym składzie. Przekąski są przetwarzane przy użyciu technologii smażenia próżniowego: w niskiej temperaturze, z niską zawartością oleju i podciśnieniem. Pozwala to zachować idealną równowagę między wartościami odżywczymi a smakiem.

Przekąski Garlic
Przekąski Garlic (Vibez)

Wszystkie surowce zawarte w tym postrachu wampirów pochodzą z roślin. Chipsy Garlic są wegańskie, niskokaloryczne, bez dodatków, bez nabiału, bez alergenów i bez glutenu. Mogą być spożywane jako przekąski lub dodatki (grzanki do sałatek, jogurtów, zup itp.). Oczywiście jak zaznaczyliśmy na wstępie, z wiadomych przyczyn odradzamy ich konsumpcję przed pierwszym spotkaniem z drugą połówką.

A co na temat smażonego czosnku miała do powiedzenia Ada? - Zapach już mnie trochę powala. Chrupie. Jest dziwne, takie dosłownie chrupiące ząbki czosnku. Czuję cebulkę, taką zieloną cebulkę. Smakują trochę jak Lay's zielone, ale ten smak nie jest jakoś bardzo intensywny, jest naprawdę w porządku. Mam wrażenie, że nawet jest trochę lżejszy niż zwykłe chipsy. Nie wiem, czy jestem tego fanką. Raczej do filmu bym sobie tego nie kupiła, ale jako ciekawostka jak najbardziej spoko. Moja ocena 6 na 10 - oceniła Ada.

Jak smakują niebieskie Takis?

Takis Blue Heat to znane z TikToka przekąski w kolorze niebieskim tylko dla odważnych. I to z dwóch powodów. Po pierwsze zakręcone chipsy kukurydziane typu tortilla smakują jak połączenie ostrej papryczki chilli i kwaśnej limonki. Z tego względu stały się elementem wyzwania na TikToku. Po drugie, jak sama nazwa wskazuje, są w niebieskim kolorze, który zostawi ślad na palcach oraz języku. Dlatego również odradzany ich konsumpcję przed ważnym spotkaniem.

Przekąski Takis
Przekąski Takis (Vibez)

Ada nigdy wcześniej nie miała okazji ich spróbować, ale zebrała się na odwagę mimo wskaźnika o ekstremalnej ostrości. - Nigdy ich nie jadłam, nie wiem czego się spodziewać. Martwi mnie ten wskaźnik. Ta paczka jest dość ciężka, przyznam szczerze. Cena też jest ciekawa, bo 23 zł za paczkę chipsów - mówi Ada.

A jak wypadły w smaku? - Po pierwsze, na samym początku macie taki megaszok kwaśności, jakby to było po prostu z cytryną taką mocną, naprawdę aż jest taki lekki szok. W drugiej kolejności ocet. Trzy - potem pali. Ja po tym jednym chipsie mam trochę dość, ale mam niebieski język. Czy to jest warte swojej ceny? Moja ocena to 3 na 10 - oceniła Ada.

trwa ładowanie posta...

A wy odważycie się spróbować tych wyjątkowych przekąsek?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0