popkultura
Netflix w grudniu pełen premier. Co warto zobaczyć?
Sentino i Quebo

Sentino nie żartował. Raper zablokował utwór nagrany razem z Quebo

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,09.05.2022 10:00

Kawałek "ŚWIATTOMÓJPLACZABAW" spadł z YouTube. Zamiast piosenki, wyświetla się czarna plansza z komunikatem o treści, że film jest niedostępny, bo roszczenia dotyczące praw autorskich zgłosił Sentino. Jak do tego doszło?

bGxQjbeH

Żeby zrozumieć, dlaczego kawałek ŚWIATTOMÓJPLACZABAW został zablokowany, musimy się cofnąć do 1 kwietnia 2020 roku. To data premiery najnowszej płyty Quebonafide pt. Romantic Psycho. Wśród wielu gości, których Kuba Grabowski zaprosił na krążek, znalazł się Sentino, jeden z najbardziej znanych raperów ostatnich lat. Artysta dograł zwrotkę do numeru ŚWIATTOMÓJPLACZABAW.

Wokół utworu narosło sporo kontrowersji. Sentino ujawnił, że Quebo nie zapłacił mu za gościnny udział na płycie. Jak podaje glamrap.pl, raper za zwrotkę w numerze ŚWIATTOMÓJPLACZABAW powinien otrzymać 5 tys. złotych, ale podobno nie doczekał się przelewu obiecanego od Kuby Grabowskiego.

bGxQjbeJ

"ŚWIATTOMÓJPLACZABAW" zablokowany na YouTube

Fani rapu nie kryją zaskoczenia wobec kroku, na który zdecydował się Sentino. Raper zgłosił roszczenia dotyczące praw autorskich dotyczące swojej zwrotki w kawałku ŚWIATTOMÓJPLACZABAW, w związku z czym utwór zniknął z oficjalnego konta QueQuality. Piosenkę nadal można odsłuchać w serwisach streamingowych i w nieoficjalnych reuploadach na YouTube.

trwa ładowanie posta...

Jakie jest stanowisko Quebonafide?

Ani Sentino, ani Quebo nie odnieśli się jeszcze do faktu, że ich wspólny kawałek został zablokowany na YouTube. Przypomnijmy, że Kuba Grabowski wypowiedział się na temat konfliktu rok temu. Ciechanowski raper w trakcie koncertu w Katowicach powiedział publiczności, która nuciła Midasa Sentino, że:

bGxQjbeL

- Tęskniliśmy za wami, to jest najważniejszy komunikat dzisiaj. Zaraz po tym, że nie wiszę pieniędzy Sentino. Słyszałem wasze śpiewy. Nie wiszę pieniędzy Sentino. Mam większe problemy niż on. Na przykład nie stroi pianino, także lepiej już jest mi - powiedział Quebo.

trwa ładowanie posta...

ŚWIATTOMÓJPLACZABAW

Źródła: YouTube/Facebook/Glamrap/CGM

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Czy będzie drugi sezon "Wednesday"? Jennna Ortega komentuje