gaming
"Hogwarts Legacy" z aktorem z "Heartstopper". Fani krytykują
Rick i Morty

Rick i Morty sprzedający PlayStation 5 to najlepsze, co dziś zobaczycie

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.11.2020 13:20

Najsłynniejszy dziadek i wnuczek w popkulturze, czyli Rick i Morty, angażują się w kolejne karkołomne przedsięwzięcie. Tym razem promują PlayStation 5... i całkiem dobrze im to wychodzi.

Czekacie na nowe przygody Ricka i Morty'ego? Trudno nie czuć niedosytu po tym, jak czwarty sezon kultowej animacji pojawił się na platformie Netflix "rozłożony na raty" – pierwsza połowa sezonu miała premierę w 2019 roku, druga połowa w 2020 roku. Twórcy serialu zapowiadają, że ikoniczny dziadek i jego wnuczek powrócą w kolejnym sezonie, ale kiedy to będzie? Musimy uzbroić się w cierpliwość.

Rick i Morty promują nową konsolę od Sony

Tęsknotę za kolejnymi odcinkami naszych ulubionych bohaterów częściowo może zaspokoić współpraca Ricka i Morty'ego z Sony. W krótkim, 30-sekundowym spocie, Rick i Morty mają przekonać widzów, żeby kupili PlayStation 5. "Gadaj o tym, Morty, dużo nam zapłacili", mówi na wstępie z rozbrajającą szczerością Rick i już wiemy, że to nie będzie standardowa reklama.

Morty opowiada, że konsola jest "super szybka" i ma mniej ekranów ładowania. Kiedy przechodzi do tłumaczenia specyfikacji technicznej nowego kontrolera, nagle przerywa i mówi, że "ta reklama jest nudna", po czym zostaje przekrzyczany przez Ricka. Spot jest krótki, nie zagłębia się w szczegóły techniczne sprzętu, co jest zaletą produkcji. Fani serialu będą zachwyceni.

Rick and Morty x PlayStation 5 Console [ad]

Lubicie, kiedy kultowe gry wideo trafiają na ekrany laptopów i telewizorów w formie serialu? My też, dlatego bardzo ucieszyła nas wiadomość o tym, że marką "The Last of Us" zaopiekuje się HBO.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
"Hi-Fi RUSH" to gra klejnot. Za darmo w Xbox Game Pass [RECENZJA]