seriale
Reality show Squid Game od Netflixa! Zapiszcie się! Nie, nikt nie (powinien) umrzeć
friends

"Przyjaciele" coraz bliżej powrotu na ekrany! Jest data rozpoczęcia nagrań

MTB,
16.11.2020 22:08

"Friends'' to serial, który pokochały miliony osób. Fani nie mają jednak lekko - od 2004 roku wciąż tęsknią za produkcją i liczą, że "Przyjaciele" wrócą na plan. Ale jest dobra wiadomość - wiemy już, kiedy zaczną się prace nad odcinkiem specjalnym.

bFOnwtaX

W maju tego roku fanów "Przyjaciół" zelektryzowała wiadomość, że dzięki platformie HBO obsada serialu powróci na nasze ekrany w specjalnym odcinku. Jego premiera miała mieć miejsce w maju, jednak z powodu pandemii koronawirusa nagrania trzeba było przesunąć.

Teraz Matthew Perry - gdyby ktoś zapomniał: Chandler Bing! - zdradził, kiedy mniej więcej możemy się spodziewać tego mocno wyczekiwanego odcinka. Aktor ujawnił, że produkcja rozpocznie się w marcu 2021r. Doliczając czas potrzebny na montaż, dystrybucję, kampanię promocyjną itp. można założyć, że od specjalnego odcinka "Friends'' dzieli nas trochę ponad... 6 miesięcy?

W okresie pandemii, kiedy czas stracił jakiekolwiek znaczenie, 6 miesięcy wydaje się dość akceptowalnym terminem oczekiwania. Miejmy więc nadzieję, że nasze obliczenia okażą się trafne i że już wkrótce będziemy mogli się nacieszyć się nowym odcinkiem "Przyjaciół".

bFOnwtaZ

Tymczasem spójrzcie na reakcje fanów na tweet, w którym Matthew Perry ogłosił światu radosną nowinę:

A jeśli tak jak i my nie możecie się doczekać premiery odcinka, sprawdźcie w międzyczasie, którym z bohaterów ekipy "Przyjaciół" jesteście. Nasz quiz wyjaśni to raz na zawsze ;)

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Bądźcie życzliwi: Modlitwa i posłuszeństwo" - przerażający dokument Netfliksa o religijnej sekcie