Premiera utworu Przypływ

Premiera utworu "Przypływ" od 2020. Taco Hemingway w refrenie

Źródło zdjęć: © 2020 / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.01.2023 11:30

W internecie zadebiutował nowy numer z albumu "club2020". Na kawałku "Przypływ" rapują Avi, Gruby Mielzky, @atutowy, Oskar z grupy PROBL3M. W refrenie słychać Taco Hemingway'a. Piosence towarzyszy nowy vlog dokumentujący pracę nad krążkiem.

Na kanale 2020 na YouTube pojawił się drugi vlog z procesu powstawania albumu "club2020". To jeden z najbardziej wyczekiwanych projektów muzycznych roku. Krążek będzie wydany pod szyldem wytwórni 2020, założonej przez Taco Hemingway'aPROBL3M. Label przyciąga największe gwiazdy polskiej sceny hip-hopowej.

Vlog zatytułowany "To już zostanie" jest niepowtarzalną okazją, aby podejrzeć od kulis pracę nad krążkiem "club2020". Trudno się nie uśmiechnąć, kiedy w jednej ze scen Young Leosia zbija piątkę z Grubym Mielzky'm. W filmie możemy usłyszeć kilka snippetów, które dają pozwalają mieć nadzieję, że dostaniemy niesamowity album.

Premiera utworu "Przypływ" od 2020

W nocy z 25 na 26 stycznia na Spotify trafił nowy utwór z płyty. Kawałek "Przypływ" to popis umiejętności artystów, takich jak: Avi, Gruby Mielzky, @atutowy, Oskar z grupy PROBL3M. W refrenie słychać głos Taco Hemingway'a.

"Przypływ" został dobrze przyjęty przez słuchaczy. Fani projektu mają największy zarzut do Taco Hemingway'a za to, że jego część trwa zbyt krótko. Artysta na pewno zachował więcej niespodzianek na albumie. Przypominamy, że premiera krążka odbędzie się 10 marca 2023 roku.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0