popkultura
"Rick i Morty". Zwiastun 6. sezonu trafił do sieci. Zapowiada się grubo!
Quebonafide ogłosi coś dużego w środę. Nowa płyta, czy herbaciarnia?

Płyta czy herbata? Quebo chce 9 lutego pokazać COŚ NOWEGO. Według niektórych chodzi o MISS TI…

Źródło zdjęć: © Twitter.com, Instagram
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.02.2022 10:23

Quebonafide wydał kilka tajemniczych zapowiedzi: wiadomo, że 9 lutego *coś* ma się wydarzyć. Niektórzy wyczekują nowej płyty Kuby, inni czegoś związanego z herbaciarnią Kuby. O co dokładnie chodzi?

bFZYSzKH

Kuba Grabowski znany szerzej jako Quebonafide jest na scenie od lat. Jeżeli go nie kojarzycie, to prawdopodobnie żyjecie od lat pod kamieniem. To jedna z najważniejszych person w polskiej muzyce na przestrzeni lat.

Kuba Grabowski zaraz coś może ogłosić...

Przez ostatnie dni zaczęły pojawiać się ku temu tajemnicze poszlaki. Wszystko zaczęło się od odnalezienia nowego konta na Twitterze z niewidzianym nigdzie filmikiem Quebo/Kuby Grabowskiego:

Uwagę przykuwa tajemnicza data: 9/02/2022 r.

Następny materiał, który też zdaje się zapowiadać to *coś*, wyszedł w popołudnie 8 lutego:

THIRSTY NIGHT @imlovinti [teaser]

Na marginesie, tytuł filmu może oznaczać m.in. "trudną noc" lub "spragniony wieczór".

Trylogię nowości zamyka tweet:

Co to oznacza? Są dwie główne teorie:

Quebonafide wydaje płytę?

Pierwszym oczywistym rozwiązaniem jest nowa płyta Quebo. Bo czego innego oczekiwać od znanego rapera? Tylko: postać Quebonafide jako koncept sceniczny jest prawdopodobnie martwa. W październiku Quebo ogłosił koniec swojej kariery - no, kariery postaci Quebo:

bFZYSzKJ

Podjąłem decyzję, że trasa koncertowa, którą zagramy w przyszłym roku, będzie ostatnią trasą koncertową, jaką zagram jako Quebonafide [...] Nie zostaje mi więc nic innego niż zaprosić wszystkich państwa na koncerty pożegnalne postaci, która towarzyszyła Wam i Wy jej przez ostatnie kilka lat.

Nikt nie powiedział, że Kuba nie może wydać nowej płyty/singla pod innym pseudonimem. MlodyGrabus to nazwa ww. konta, ale i… prywatne instagramowe konto rapera.

Profil Młody Grabus
Profil Młody Grabus (Instagram)

A druga teoria to... reklama MISS TI?

Turtle Hype po publikacji filmu z QueQuality wysnuł ciekawą teorię:

Na kanale QueQuality pojawiło się dzisiaj video "THIRSTY NIGHT @imlovinti [TEASER]" zapowiadające nowe ruchy Quebo związane z… no właśnie, jak myślicie z czym? Końcówka wideo zamyka się słowami "DONT MISS IT" z datą przypadającą na 09/02/2022

MISS IT = MISS TI?

MISS TI to nic innego jak herbaciarnia Kuby. Najpierw działała w Warszawie, potem przeniosła się do Krakowa. Chwilę było o niej cicho, a teraz jej oficjalne konto na Instagramie wrzuciło filmik:

Nie byłoby nic w tym niezwykłego, ale wszystkie wydarzenia zdają się wskazywać na coś związanego z twórczością Kuby oraz jego herbaciarni.

Może to rozbudowa sieci herbaciarni? Może to start sprzedaży wysyłkowej? Kto wie!

bFZYSzKL

Ktoś w komentarzach połączył część tytułu filmu "imlovinti" z popularnym sloganem McDonald's "I'm lovin' it". Już to widzę, jak każdy Mak w Polsce będzie sprzedawał Bubble Tea od Kuby.

Musimy poczekać do 9 lutego

Cokolwiek to będzie, zdecydowanie warto poczekać. Może MISS TI wraca do Warszawy? A może Kuba odpali w tym samym czasie promocje herbaciarni i nową płytę?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Better Call Saul: Sezon 6. Zaskakujące zakończenie serialu [RECENZJA]