WAP

Playlisty idealne na sylwestra 2020. Czyli Covid, TikTok i Cardi B

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Baby,
31.12.2020 09:04

Mamy dla Was playlisty, przy których wytańczycie wszystkie smutki tego roku. Wystarczy tylko założyć cekiny i schłodzić szampana!

W tym roku za wiele nie poimprezowaliśmy, więc utwory z potencjałem parkietowego bangera nieco się "zmarnowały". Na szczęście jest jeszcze okazja do tego, by oddać im cześć i popląsać nieco w sylwestrową noc.

Niezależnie od tego, czy spędzacie ostatnią noc roku na kameralnej domówce, czy sami w łóżku w ciepłej piżamie i maseczce z glinki na twarzy, możecie odpalić którąś z tych playlist i nonszalancko pokręcić nóżką do bitu.

Tematycznie wszystko nawiązuje do osławionego roku 2020. Więc zapnijcie pasy...

Tik Tok to prawdopodobnie jedyna pozytywna rzecz w tym roku, która rozprzestrzeniła się po całym świecie nie czyniąc przy okazji wielkich szkód. Dziesiątki viralowych piosenek, do których (hehe) już dobrze znacie choreografię, czeka na gorącej liście Tik Tok Hits. To co, na początek Savage Love Jasona Derulo czy Shower Becky G?

Jedyna nasza nostalgiczna propozycja z czasów, kiedy nie nosiło się maseczek ani nawet smartfonów. Dużo Britney, Madonny i Backstreet Boys. Podobno sylwestrowy striptiz do I Want It That Way to jedna z rzeczy, które trzeba zrobić przed śmiercią. Tak gdzieś czytałem... Dajcie znać, jak poszło!

Na playliście Wap Workout, oprócz słynnej piosenki Cardi B opiewającej wdzięki wilgotnej waginy, znajdziecie też inne perełki. Zadziorne, seksowne i ikoniczne! Śmiało zróbcie sobie sylwestrowy trening na pakiecie, na bieżni albo w łóżku. Niestety orgie w tym roku nie wchodzą w grę - pamiętajcie o obostrzeniach!

Cardi B - WAP feat. Megan Thee Stallion [Official Music Video]

Okej, czy tego chcemy, czy nie Cypis był jednym z bohaterów 2020. Mam wrażenie, że całkiem przyjemnie otwierałoby się szampana do utworu JBĆ PIS. Z kolei Gdzie jest biały węgorz z powodzeniem mógłby stać się hymnem niejednego afteru (o ile już nie jest).

Hity zebrane na tej playliście lepiej oddają klimat 2020 niż niejeden serwis informacyjny. Sypnąć tytułami? China, Sico Mode, Can't Feel My Face, I Will Survive... Oby w 2021 ta playlista była cholernie nieaktualna. Właśnie tego życzę wam w Nowym Roku!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0