seriale
Czarnoskóry Profesor X? Giancarlo Esposito, znany z "Breaking Bad", wcieli się w kultową postać? [PLOTKI]
"Peacemaker", HBO GO/HBO - pierwsze 3 odcinki robią świetną robotę!

"Peacemaker" na HBO GO: Pokręcony, chory i świetny

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,14.01.2022 09:29

"Peacemaker" na HBO GO wystartował z trzema premierowymi odcinkami. Jak sprawdza się opowieść o antyherosie, który zrobi wszystko dla pokoju?

bFZOpabT

Uwaga, ta minirecenzja może zawierać drobne spoilery - jednak nic znaczącego dla fabuły.

Serial "Peacemaker" to bezpośrednia kontynuacja ostatniego filmu "The Suicide Squad". Chodzi dokładnie o ten, który miał w zespole Idrisem Elbę, a nie Willa Smitha. Albo lepiej: to ten film, gdzie John Cena biegał samych w białych gaciach przez dżunglę. Już wiecie, o co cho? Good.

bFZOpabV

Postać Peacemakera to po*eb, który zrobi teoretycznie wszystko dla pokoju. "Nieważne, ile kobiet i dzieci będzie musiał zabić". Ot, chce osiągnąć swój cel wszystkimi możliwymi sposobami. John Cena pokazał sporo dobrego aktorskiego warsztatu w filmie - ludzie pokochali/znienawidzili (wykreślcie złą odpowiedź) jego postać. A teraz James Gunn, reżyser "The Suicide Squad" oraz m.in. "Guardians of the Galaxy", powraca z serialem.

Peacemaker daje radę

"Peacemaker", HBO GO/HBO
"Peacemaker", HBO GO/HBO (YouTube)

W czwartek, 13 stycznia, na świecie* zadebiutowały pierwsze trzy odcinki serialu "Peacemaker". Kolejne będą wydawane co tydzień. Pierwszy sezon zawiera osiem odcinków.

*W Polsce coś nie wyszło. "Peacemaker" jest zapowiedziany na HBO GO przez HBO Polska, ale jeszcze nie jest tam dostępny.

PEACEMAKER | zwiastun | HBO GO

Jestem po premierowym seansie - i jest nieźle. "Peacemaker" oddaje idealnie vibe, który odczuwaliśmy podczas "The Suicide Squad". Mamy do czynienia z osobą, która nie jest normalna. Doh: jest antybohaterem, zabił jedną z najważniejszych postaci z TSQ oraz spadł na niego budynek. Pierwsze trzy odcinki dają nam wgląd w to, w jakim środowisku się wychował. Jego ojciec… No, trzeba poczekać na więcej wyjaśnień o nim.

bFZOpabX

John Cena zasługuje na wszystkie pochwały świata. Jego aktorstwo, komedia oraz emocje (???) to pierwsza klasa. Jest przesadzony, kampowy i debilny - to wszystko jednak łączy się ze sobą idealnie. Ziomek lata ze srebrną muszą klozetową na głowie, która daje mu supermoce. Wymyślilibyście coś dziwniejszego?

"Peacemaker", HBO GO/HBO
"Peacemaker", HBO GO/HBO (YouTube)

Reszta obsady? Jest nieźle. Pierwsze odcinki wprowadzają nowe postacie do serialu, gdzie pozostała część jest znana nam z TSQ. Jest nieźle, super, świetnie, ale sorki, John Cena zgarnia show. Chociaż u jego boku daje radę jeszcze bardziej przerysowany Vigilante - jeszcze większy socjopata niż Peacemaker.

"Peacemaker", HBO GO/HBO
"Peacemaker", HBO GO/HBO (YouTube)

Na ogromny plus zasługuje luz i kampowość

Nie trzeba tego jakoś specjalnie tłumaczyć. Obejrzyjcie po prostu intro. Cały serial jest utrzymany w mniej więcej takim tonie:

Peacemaker Season 1x01 | Peacemaker Opening Credit Clip | HD Scene

"Peacemaker", HBO GO/HBO
"Peacemaker", HBO GO/HBO (YouTube)

Gdzie można obejrzeć "Peacemaker"? HBO GO(?)

Oficjalnie serial "Peacemaker" jeszcze nie jest dostępny na platformie HBO GO, która w Polsce zadebiutowała lata temu. Oto dziwna sytuacja, ponieważ trailer serialu został wydany na polskim koncie HBO GO na YouTube. Możliwe, że "Peacemaker" wyjdzie w Polsce z drobnym opóźnieniem.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Ginosagi,zgłoś
Drobne opóźnienie? Miesiąc po premierze nic nie ma. Jak oni chcą podjąć walkę z netflixem czy Disney + nie mówiąc o Amazonie który jak wypuści Pierścienie Władzy to może zabłysnąć.
Odpowiedz
1
like
0
dislike
Komentarze (1)
arrow
Better Call Saul: Sezon 6. Zaskakujące zakończenie serialu [RECENZJA]