gaming
MacBook Pro M1 2020 dla studenta, czyli kiedy sprzęt za "miliony monet" ma sens
gra generacji

Oto GRA GENERACJI według Polaków! Niespodziewany zwycięzca?

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,30.12.2020 13:00

Media Expert właśnie opublikowało wyniki plebiscytu na grę generacji. Ciekawe czy spodziewaliście się że polscy gracze wybiorą właśnie... tę grę!

bDACVntv

W skrócie, Media Expert zorganizowało plebiscyt na grę generacji. Polscy gracze mogli oddawać głosy na gry wydane podczas trwania ostatniej, ósmej generacji. Gracze mogli głosować na listę najlepiej sprzedających się gier na platformy PS4 i Xbox One z lat 2013 do listopada 2020. Osoby biorące udział w plebiscycie także mieli szansę na zdobycie m.in. Xboksa Series X, Xboksa Series S oraz 10 kart prezentowych za recenzję wybranej gry generacji.

Ranking działał na prostej zasadzie: każdy uczestnik przyznawał 3 pkt grze, która jego zdaniem była najlepsza, a następnie 2 i 1 punkt dla gier, które według niego powinny zająć lokaty nr 2 i 3. 

Wiedźmin 3: Dziki Gon uzyskał 4903 głosy i 11 133 punkty w ogólnym rankingu. Tym samym światowy hit polskiego producenta CD Projekt Red uplasował się na pierwszym miejscu. Pozostałe dwa miejsca na podium zajęły produkcje amerykańskiego studia Rockstar Games. Drugie miejsce zajął Red Dead Redemption 2 (3015 głosów i 6378 pkt), trzecie zaś GTA V (2534 głosów, 4914 pkt).

bDACVntx

Dziękujemy wszystkim głosującym za udział w rankingu. Takie zestawienie to nie tylko wyraz naszych sympatii, ale i cenny materiał do analizy. To, w co kochają grać Polacy jest ważne, bowiem obserwacja tego typu trendów i oczekiwań społeczności graczy przekłada się bezpośrednio na dostęp naszych Klientów do najnowszych tytułów i szerokiej oferty produktów sektora gamingu

- Michał Mystkowski, rzecznik prasowy Media Expert

Link do pełnej listy rankingu GRY GENERACJI możecie znaleźć poniżej: https://www.mediaexpert.pl/grageneracji (klik!)

Tekst został przygotowany na podstawie informacji prasowej

Komentarze (0)
arrow
Gry w cenie pizzy (ale nie mrożonej!) na PS4 i PS5. Ostatnie chwile, żeby skorzystać z promocji