trendy
Mega Wyprzedaż Epic Games Store. Tego nie możecie ominąć
Obsada "Władcy Pierścieni" powróci!

Obsada "Władcy Pierścieni" odwiedzi zadłużone kina

Źródło zdjęć: © YouTube @Alamo Drafthouse / YouTube @Alamo Drafthouse
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,08.03.2021 16:06

Jak zachęcić filmomaniaków, aby wrócili do kin po pandemii? Zaprosić ich na projekcję z udziałem obsady "Władcy Pierścieni"!

Stephen Colbert, amerykański komik i gospodarz The Late Show sieci CBS, poprowadzi trzy eventy specjalne w ramach kampanii promującej chodzenie do kin poszkodowanych w wyniku pandemii ("Support Local Cinemas"). W akcję zaangażuje się większość obsady "Władcy Pierścieni". W tym roku pierwsza część trylogii w reżyserii Petera Jacksona obchodzi 20. rocznicę powstania.

Wydarzenie będzie obejmowało pokaz filmów "Władca Pierścieni" w wersji zremasterowanej do jakości 4K. Po projekcji organizator akcji, Alamo Drafthouse, zaprosi widzów na obejrzenie rozmowy poprowadzonej przez Stephena Colberta z aktorami występującymi w blockbusterze Petera Jacksona.

Jednym z przeżyć, za którym w zeszłym roku tęskniłem najbardziej poza przytulaniem przyjaciół i podróżowaniem, to było siedzenie w ciemnym kinie, z niecierpliwością oczekując na nowe doświadczenie filmowe. Kiedy Tim [prezes Alamo Drafthouse] zaproponował mi wzięcie udziału w akcji wspierania niezależnych kin, bez wahania się zgodziłem.

- Elijah Wood

THE LORD OF THE RINGS Cast Reunion | Only in Theaters | Hosted by Stephen Colbert

Kto wystąpi podczas wydarzeń specjalnych z udziałem obsady "Władcy Pierścieni"?

  • 25 marca w kinach, które zgłosiły się do akcji, odbędzie się pokaz filmu "Władca Pierścieni: Drużyna Pierścienia", po którym widzowie obejrzą wywiad z Elijah Woodem, Seanem Astinem, Billy Boydem i Dominiciem Monaghanem
  • 1 kwietnia nastąpi pokaz filmu "Władca Pierścieni: Dwie Wieże" z wywiadem po seansie z Cate Blanchett, Orlando Bloomem, Viggo Mortensenem i Liv Tyler
  • 8 kwietnia obędzie się pokaz filmu "Władca Pierścieni: Powrót Króla", po którym fani Śródziemia obejrzą wywiad z Peterem Jacksonem, Ian McKellenem i Andy Serkisem

Gdzie odbędą się pokazy specjalne "Władcy Pierścieni: Drużyny Pierścienia"?

Informacja o akcji "Support Local Cinemas" pojawia się w mediach zagranicznych, więc teoretycznie jest ona skierowana do widzów anglojęzycznych. Niemniej organizator kampanii twierdzi na Twitterze, że pokazy specjalne "Władcy Pierścieni" mogą się odbyć wszędzie na świecie, o ile kino wyrazi chęć udziału w akcji.

trwa ładowanie posta...

Sprawdźcie, dlaczego obsada "Władcy Pierścieni" postanowiła kupić dom Tolkiena?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Premiery gier w czerwcu 2023. Mrok, przemoc i "Diablo IV"