kardashianki
Największe odmóżdżacze na Netfliksie! Co oglądać, żeby przestać myśleć?
Najbardziej odmóżdżające rzeczy na Netflixie

Największe odmóżdżacze na Netfliksie! Co oglądać, żeby przestać myśleć?

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Michał DziedzicMichał Dziedzic,02.11.2020 18:18

W 2020 czasem bezpieczniej jest po prostu przestać analizować wszystko to, co dzieje się dookoła. Dlatego w trosce o Wasze zdrowie psychiczne przygotowaliśmy kilka rekomendacji...

Kiedy nasz limit słuchania o pandemii, zachorowaniach, zgonach i napiętej sytuacji politycznej się wyczerpie, marzymy tylko o tym, by móc oderwać się od męczącej rzeczywistości i uciec do jakiegoś niewymagającego, kolorowego świata.

Na szczęście podróż taka dostępna jest dzięki odpaleniu Netflixa i wykonaniu kilku kliknięć. Zapnijcie więc pasy, bo zabieramy Was na wycieczkę po krainie największych odmóżdżaczy, które nie wniosą do Waszego życia nic wartościowego poza odrobiną relaksu i błogiego niemyślenia.

Uprzedzamy, że niżej przedstawione produkcje potrafią uzależnić niczym narkotyki. Z tym, że są legalne, dużo łatwiej je dostać i (rzekomo) nie sieją aż takiego spustoszenia na umyśle. Miłego tripa!

Żony Beverly Hills / The Real Housewives of Beverly Hills

Kultowe reality show przedstawia życie kilku milionerek z Los Angeles, które spotykają się na wystawnych kolacjach i podwieczorkach tylko po to, żeby się kłócić i wbijać sobie szpile.

Podróżując prywatnymi odrzutowcami i popijając szampana potrafią tygodniami roztrząsać fakt, że ktoś nazwał je "zaburzonymi". Ale hej! Po tych męczarniach zawsze można wspólnie udać się na urlop na Hawaje i wywoływać kolejne dramy.

Najbardziej odmóżdżające rzeczy na Netfliksie
Najbardziej odmóżdżające rzeczy na Netfliksie (Materiały prasowe)

Ibiza

Osobiście marzę o tym, by największym moim zmartwieniem było teraz to, czy zaliczę przystojnego DJ-a. Właśnie z takim życiowym wyzwaniem mierzy się główna bohaterka filmu Ibiza i podczas realizowania swojej misji nie bierze żadnych jeńców... Go girl!

Ibiza l Official Trailer [HD] l Netflix

Z kamerą u Kardashianów / Keeping Up With the Kardashians

Łezka się w oku kręci, gdy patrzymy na kilkuletnią Kylie Jenner bez wypełniaczy w twarzy i miliarda dolarów na koncie. Netflix udostępnił u siebie cztery pierwsze sezony Kardashianów, które były kręcone w czasach, kiedy siostry dopiero aspirowały do tego, by stać stać się gwiazdami i nosiły tandetne, falbaniaste sukienki w panterkę.

Po sensie na pewno kupicie sobie sobie kilka litrów samoopalacza i telefon z klapką. No i komu to przeszkadza...? A, po seansie nie zapomnijcie wybrać swojej ulubionej dramy. Przez lata kręcenia show trochę się ich zebrało.

ALL KEEPING UP WITH THE KARDASHIANS TRAILERS !!!! SEASON 1 - 17

Eurovision Song Contest: Historia zespołu Fire Saga

Eurowizji w tym roku nie było, bo cały 2020 to jakiś nieśmieszny żart. Netflix na otarcie łez wypuścił więc film inspirowany słynnym konkursem. Kiczowata do bólu historia o tym, że zawsze warto wierzyć w swoje marzenia, choćbyś był pozbawiony talentu i ogłady (patrz też punkt wyżej).

EUROVISION SONG CONTEST: Historia zespołu Fire Saga | Oficjalny zwiastun | Netflix

Too Hot to Handle

Ten, kto wymyślił, by w egzotycznym resorcie zamknąć grupkę pięknych, niezbyt rozgarniętych i bardzo napalonych młodych ludzi, powinien dostać jakąś nagrodę. I w sumie pewnie ją dostał.

A, zapomniałem! Kruczkiem w tej "zabawie" jest to, że uczestnicy nie mogą uprawiać seksu. Oglądanie tych tortur sprawia swego rodzaju perwersyjną przyjemność. Szczególnie kiedy leży się w łóżku pod kocykiem.

Najbardziej odmóżdżające rzeczy na Netfliksie
Najbardziej odmóżdżające rzeczy na Netfliksie (Materiały prasowe)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 8
Komentarze (0)
arrow
Największe odmóżdżacze na Netfliksie! Co oglądać, żeby przestać myśleć?