mr. Beast w "Kung Fu Panda 4"

MrBeast w "Kung Fu Panda 4". Użyczył głosu Pandoświni

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,11.03.2024 15:15

MrBeast pojawia się w najnowszej części "Kung Fu Pandy" u boku Po. Jego krótka rola wzbudziła mieszane uczucia wśród widzów.

MrBeast, którego prawdziwe nazwisko brzmi Jimmy Donaldson, to znany twórca internetowy z ponad 243 mln subskrybentów na głównym kanale YouTube. Teraz popularny youtuber (a raczej jego głos) przeniósł się z ekranów smartfonów i laptopów do kin.

MrBeast to Pandoświnia

Donaldson użyczył głosu Pandoświni, która pojawia się na kilka sekund w filmie "Kung Fu Panda 4". Postać ta, czyli świnia przebrana za Smoczego Wojownika Po, wypowiada tylko jedno zdanie: legendarne "Skadoosh!". Fani mogą kojarzyć tę kwestię z pierwszej części filmu. Wówczas kultowe słowa wypowiedział sam Po, w tej roli Jack Black.

Pan Bestia opublikował niedawno na Instagramie film przedstawiający rozmowę FaceTime pomiędzy nim a Jackiem Blackiem podczas "przesłuchania" do tej roli. Black przekazał youtuberowi kilka wskazówek dotyczących wypowiadanej kwestii i zaaprobował występ MrBeasta w filmie.

Właśnie skontaktowałem się z Jackiem Blackiem, aby wziąć udział w przesłuchaniu do nowego filmu ‘Kung Fu Panda 4’. Zobacz go teraz w kinach!

- napisał Mr. Beast.
trwa ładowanie posta...

Czemu występ MrBeasta był tak krótki?

Występ MrBeasta w "Kung Fu Panda 4" to według serwisu The Direct zabieg marketingowy ze strony Universal Pictures. Jego obecność w filmie, choć krótka, może przyciągnąć do kin widzów, którzy być może nie wybraliby się na "Kung Fu Pandę 4".

Warto pamiętać, że MrBeast nie jest zawodowym aktorem dubbingowym. Dodatkowo sam przyznaje się do napiętego grafiku, związanego z tworzeniem treści na YouTube. Być może dlatego jego rola jest tak ograniczona. Mimo wszystko, epizod MrBeasta to ciekawostka dla fanów i miły ukłon w stronę widzów młodszego pokolenia. Nie wszyscy jednak podzielają tę opinię.

MrBeast jako Pandoświnia wywołał mieszane uczucia

Po wczorajszej premierze filmu w USA widzowie zaczęli dzielić się swoimi przemyśleniami na temat nieoczekiwanego występu MrBeasta. Wielu z nich wyraża rozczarowanie zaangażowaniem youtubera w produkcję. Krytykujący argumentowali, że Donaldson nie jest prawdziwym aktorem. Ich zdaniem młoda widownia nie rozpozna go po głosie.

Warto jednak zaznaczyć, że to nie pierwszy raz, gdy MrBeast dubbinguje postaci z filmów. Youtuber miał już okazję użyczyć głosu bohaterom z takich produkcji jak: "Wojownicze Żółwie Ninja: zmutowany chaos", "Under the Boardwalk" czy "Wyfrunięci".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0