"Moc księżniczek". Tęczowi ojcowie w animacji Netfliksa
30 stycznia Netflix wypuści nowy serial animowany dla dzieci. Postaciom użyczą głosu Andrew Rannells i Tan France. Aktorzy wcielą się w tęczowych ojców wychowujących małą dziewczynkę.
Netflix zaczął 2023 rok od wysypu wielu premier. Wśród nowości w serwisie znajdziemy m.in. kontynuację polskiego serialu "Sexify", nowy sezon "Wikingowie: Walhalla" czy thriller "Bielmo" z udziałem Christiana Bale'a. 30 stycznia na Netfliksie zadebiutuje serial animowany "Moc księżniczek". Produkcja jeszcze przed premierą budzi duże zainteresowanie.
Podobne
- Nawołują do bojkotu Netfliksa. Histeria wokół bajki dla dzieci
- "1670" wraca z drugim sezonem. Wyszedł zwiastun hitu Netfliksa
- TVP cenzuruje "Power Rangers"? Widzowie zauważyli to w programie TV
- Elliot Page w 3. sezonie "The Umbrella Academy" pojawi się jako pierwsza postać trans, Viktor
- Kolejny dowód, że 8. sezon "Gry o Tron" nie powinien istnieć? Główna bohaterka miała KOMPLETNIE inne wyobrażenie o…
Serial jest adaptacją bestsellerowej serii książek "Princess Wear Pants" (tłum. "Księżniczki noszą spodnie") autorstwa Savannah Guthrie i Allison Oppenheim. Fabuła opowiada o grupie młodych księżniczek z Owocowych Królestw: Wyspy Kiwi, Jagodowych Gór, Ananasowej Wyspy i Wyspy Malin. Bohaterki wkraczają do akcji, by uczynić swoje krainy lepszymi miejscami do życia
Princess Power NEW Series Trailer 👸 Netflix Jr
"Moc księżniczek". Tęczowi ojcowie w nowej animacji Netfliksa
W serialu wystąpią m.in. projektant mody Tan France i aktor Andrew Rannels. Użyczą oni głosów królewskiej parze - dwóm ojcom jednej z bohaterek.
Rannels wciela się w króla Bartona, który jest genialnym pilotem i czuje się jak w domu domu zarówno siedząc w dwupłatowcu, jak i w kuchni, gdzie mistrzowsko przygotowuje śmiałe i zaskakujące wywary. Król jest mądrym i szanowanym przywódcą, który włada krainą Jagodowych Gór.
France użycza głosu partnerowi króla Bartona, Sir Benedictowi Blueberry. To mężczyzna "z błyskiem w oku" i "zamiłowaniem do przygód". Benedict uwielbia robić zwariowane rzeczy, jak zjeżdżanie z córką tyrolką ze szczytu pałacu lub straszenie Bartona, gdy ten spaceruje w samotności.
"Moc księżniczek". "Posiadanie dwóch tatów jest okej"
Zapowiedź serialu "Moc księżniczek" skomentowało Stowarzyszenie Miłość Nie Wyklucza. "Bardzo cieszy nas, że coraz częściej spotykamy reprezentację tęczowych rodzin zarówno w mediach dla dorosłych, jak i tych skierowanych do najmłodszych. Dzięki temu jedne dzieci będą mogły zobaczyć na ekranach rodziny podobne do ich własnych - a inne będą mogły dowiedzieć się, że posiadanie dwóch mam lub dwóch tatów jest okej" - czytamy na fanpejdżu MNW na Facebooku.
W temacie popkultura
- Jaki jest twój festiwalowy perfect match? Edycja: Polska. Idealny prezent na Święta last minute [VIBEZ IN LINE]
- Fani Lorde czekali na jej koncert ponad dobę. Co jeszcze są w stanie zrobić dla artystki? [VIBEZ IN LINE]
- Wersow, Andziaks czy Makówka? Oceniamy 1. tydzień vlogmasów
- Influcenter przyciągnie tłumy? Nowy stacjonarny sklep Ekipy
Popularne
- Co zapamiętamy z Vibez Creators Awards 2025? Najlepsze momenty gali
- Zasięgi to nie wszystko. Dziś influencerzy budują imperia
- Kolacja z Natsu wystawiona na licytację. Pieniądze pójdą na szczytny cel
- Zatrzęsienie influencerów na Vibez Creators Awards. Zdjęcia z gali
- Influcenter przyciągnie tłumy? Nowy stacjonarny sklep Ekipy
- Wersow, Andziaks czy Makówka? Oceniamy 1. tydzień vlogmasów
- Bolt Lokalnie już jest. Możesz zamówić przejazd z osobą płynnie mówiącą po polsku?
- Patec atakuje ostatni szczyt z Krony Ziemi. Dlaczego Elbrus jest tak problematyczny?
- Dawid Kwiatkowski szuka swojego numeru jeden. Chce zabrać na kolację, kupić kwiaty





