Mata 2 IZOTEKI

Mata "2 IZOTEKI". Fani zachwyceni nowym numerem

Źródło zdjęć: © Licencjodawca
MMU,
23.01.2023 16:10

Ledwie tydzień temu swoją premierę miał kawałek pt. "Młody Paderewski", a słuchacze już mogą się cieszyć następnymi kawałkami Maty. Fani rapera nie kryją radości. W komentarzach pod klipem piszą, że "stary Mata powrócił".

Minął tydzień od publikacji utworu "Młody Paderewski", a dziś - 23 stycznia - dostaliśmy kolejny utwór rapera Maty. Mateusz Matczak zaskoczył swoich słuchaczy kawałkiem pt. "2 IZOTEKI:.

Mata - 2 IZOTEKI

Mata "2 IZOTEKI"

Utwór pojawił się na YouTubie 23 stycznia po południu. Raper porusza temat, który dał mu ogólnopolską rozpoznawalność. Matczak powraca do licealnych czasów. Melancholijny utwór zaczyna się dosyć mocnym wyznaniem:

Znowu ktoś napisał mi, żebym się zabił,
Próbowałam cztery razy już, bo nie dawałam rady

Piosence towarzyszy animowany teledysk, za który odpowiadają Robert Białkowski i Konrad Białkowski. Co ciekawe, klip opublikowany został na koncie SBM Label. Spekulacje o konflikcie z wytwórnią możemy, więc chyba uznać za niebyłe.

Alter ego rapera Skute Bobo i ostatnie utwory spotkały się z mieszanymi reakcjami. Nic więc dziwnego, że utwór odbiegający od ostatniej stylistyki, spotkał się z ciepłym przyjęciem fanów, którzy w komentarzach wyrokują, że to "powrót starego Maty".

Mata fani komentarze
Mata fani komentarze (Licencjodawca)

A wam przypadł do gustu nowy-stary Mata?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 107
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 205
Warwrzfs,zgłoś
Drogi vibezie jestem wdzięczny że uczysz szacunku dla inności i tolerancji więc tym bardziej nie rozumiem czemu promujesz matę którego dawniej twórczość która sięgała momentami wyżyn pogardy dla innej opcji politycznej
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się