popkultura
"Chłopi" - czy polski kandydat do Oscara zainteresuje Gen Z?
Kanye West na TikToku

Kanye West założył konto na TikToku. Fani nazywają go hipokrytą

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.09.2022 17:15

Szok i niedowierzanie. Kanye West dołączył do twórców na TikToku. Trudno zrozumieć, co przekonało rapera do pojęcia tej decyzji, biorąc pod uwagę jego krytyczne wypowiedzi pod adresem chińskiej aplikacji.

Mogłoby się wydawać, że ulubioną aplikacją Kanye Westa jest Instagram. Raper wielokrotnie używał tego serwisu, aby dzielić się szczegółami z życia zawodowego i prywatnego. Chyba każdy, kto śledzi świat celebrytów, pamięta konflikt Kanyego z jego eks-żoną Kim Kardashian oraz jej byłym partnerem Pete'm Davidsonem. Platformą dla tego sporu był właśnie Instagram.

Kanye West założył konto na TikToku

Instagram jest dla rapera niewystarczający. Kanye założył konto na TikToku, czym wywołał ogromne poruszenie wśród zagranicznych mediów. Artysta występuje w serwisie pod nickiem Ye. Zdjęcie profilowe przedstawia czarną planszę. Kanye ma ponad 260 tys. obserwujących i jak na razie tylko jeden opublikowany film.

Pierwszy film Kanyego na TikToku trwa niemal trzy minuty. Jest dość monotonny. Raper nagrywa z wnętrza samochodu podczas podróży. W tle słychać utwory z płyty "Jesus is King" z 2019 roku.

trwa ładowanie posta...

Kanye hipokrytą?

Niektórzy internauci zarzucają raperowi hipokryzję. W styczniu tego roku Kanye jednoznacznie wyraził niechęć wobec TikToka. Było to po tym, gdy jego 8-letnia córka North zaczęła nagrywać filmy na koncie Kim Kardashian na TikToku. Raperowi się to nie spodobało

- Moje dzieci nie będą na TikToku bez mojej zgody - powiedział Kanye dla "The Mirror". Wówczas wyszło na jaw, że Kanye zabronił córce zakładania konta na TikToku. Czyżby zrobił to tylko po to, aby skłócić dziecko z byłą żoną? Hmm, niemożliwe.

North West in TROUBLE for Going Live on TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Ketchup inspirowany Taylor Swift? Wkrótce w waszych lodówkach