film
20. edycja Millennium Docs Against Gravity. Co oglądać?
Joaquin Phoenix

Joaquin Phoenix wystąpi w nowym filmie twórcy "Hereditary" i "Midsommar"

Źródło zdjęć: © YouTube @The Tonight Show Starring Jimmy Fallon / YouTube @The Tonight Show Starring Jimmy Fallon
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.02.2021 11:44

Kolejnym filmem Ari Astera, jednego z najsłynniejszych reżyserów wytwórni A24, będzie "Disappointment Blvd.". Właśnie dowiedzieliśmy się, że w produkcji wystąpi Joaquin Phoenix. Sprawdźcie szczegóły!

Jeśli w ostatnich latach szukaliście najlepszych horrorów do oglądania w Halloween, w rankingach, które przeczytaliście, na pewno pojawił się Ari Aster. Reżyser ten wniósł do gatunku filmowej grozy nową jakość, szokując, dziwiąc, przełamując schematy w filmach "Dziedzictwo. Hereditary" oraz "Midsommar. W biały dzień". Produkcje powstały na zlecenie legendarnej wytwórni A24.

Słynny reżyser przystępuje do prac nad nowym filmem. Dzieło jest zatytułowane "Disappointment Blvd.". Ari Aster napisze do filmu scenariusz i zajmie się reżyserią. O "Disappointment Blvd." wiadomo jedynie tyle, że będzie to "intymny, rozgrywający się przez dziesięciolecia portret jednego z odnoszących największe sukcesy przedsiębiorcy wszechczasów".

Midsommar. W biały dzień - Zwiastun PL (Official Trailer)

"Disappointment Blvd." Joaquin Phoenix w nowym filmie Ari Astera

W nowym filmie Ari Astera główną rolę zagra Joaquin Phoenix. Oficjalne zaangażowanie się oscarowego aktora w film miały poprzedzać długie negocjacje – donosi portal "Deadline". Nie wiadomo, kiedy ruszą zdjęcia "Disappointment Blvd.". Rola Phoenixa w nowym filmie Ari Astera będzie jego pierwszym występem na dużym ekranie po tym, jak zagrał głównego bohatera w filmie "Joker" z 2019 roku.

JOKER - Oficjalny zwiastun #1

Wiecie, że Disney zrobił własną wersję "Jokera"? Dowiedzcie się, co wiadomo o filmie "Cruella", prequelu do "101 Dalmatyńczyków"!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Przyszłość "Spider-Man" pod znakiem zapytania. Hollanda zastąpi kobieta?