Millie Bobby Brown w nowej roli

"11" szuka mamy, Robin śpiewa. Sprawdzamy, co robią dziewczyny ze Stranger Things

Źródło zdjęć: © Netflix
Anna RusakAnna Rusak,26.08.2020 21:23

Czy tak jak my nie możecie się już doczekać nowego sezonu Stranger Things? Jeśli tak, postaramy się Wam choć trochę umilić to oczekiwanie. Ot, choćby przeglądając, co robiły aktorki serii, gdy nie było ich w Hawkins.

Wiedzieliście, że serialowa Robin śpiewa? Maya Hawke właśnie wydała płytę. Rok temu pierwszy raz dała nam się poznać jako wokalistka, gdy wypuściła dwie piosenki To love a boy oraz Stay open. Pierwszy singiel zapowiadający jej debiutancki album pojawił się 5 miesięcy temu, a teraz możemy słuchać go już w całości.

trwa ładowanie posta...

Blush - bo tak nazywa się debiutancki album Hawke - składa się z 12 piosenek nagranych i zaśpiewanych w lekkim, odrobinę melancholijnym stylu. Nie znajdziecie tu niczego odkrywczego, ale to na pewno pełen emocji album (Hawke wszystkie teksty napisała sama), który moim zdaniem idealnie sprawdzi się w tym okresie między latem a jesienią - będzie w sam raz na już trochę zimniejsze i spokojniejsze wieczory. 

Maya Hawke - Generous Heart (Official Video)

Z kolei Millie Bobby Brown będziemy mogli zobaczyć na Netflixie już wkrótce. 23 września pojawi się w filmie Enola Holmes, a obok niej na ekranie wystąpi Helena Bonham Carter (w roli matki), Henry Cavill (w roli Sherlocka) i Sam Claflin (w roli Mycrofta). Reżyserem jest Harry Breadbeer, którego możecie kojarzyć z produkcji takich jak Fleabag i Obsesja Eve

Film powstał na bazie serii książek napisanych przez Nancy Springer, które opowiadają historię siostry Sherlocka Holmesa. Fabuła opiera się na nagłym zniknięciu matki dziewczyny, Eudorii. W związku z tym Enola trafia pod opiekę braci, którzy planują wysłać ją do szkoły z internatem. Nastolatka ma jednak inne plany - ucieka i postanawia odnaleźć matkę. Tak zaczyna się pełna przygód i zagadek podróż.

Enola Holmes | Oficjalny zwiastun | Netflix

A jeśli chcielibyście wiedzieć, co słychać u Natalii Dyer, to spieszymy donieść, że za granicą miał premierę (oczywiście internetową) najnowszy film z jej udziałem. Yes, God, Yes powiada historię dorastającej katolickiej dziewczyny, która odkrywa... masturbację. Niestety nie wiadomo, kiedy film trafi do Polski, ale już możecie zobaczyć jego zwiastun.

trwa ładowanie posta...

Koniecznie dajcie znać, jak podoba Wam się płyta Blush i czy będziecie oglądali film o Enoli Holmes!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0