gaming
Bluza dla gracza z... najmniej potrzebnym dodatkiem? Nowość od gwiazdy Twitcha
PlayStation 5

Gdzie kupić PlayStation 5? Nie mamy dobrych wieści...

Źródło zdjęć: © Pexels
Jakub Tyszkowski,19.11.2020 11:34

Miłośnicy gier wideo wyczekiwali daty 19 listopada z utęsknieniem. To dzień oficjalnej premiery konsoli PlayStation 5 w Polsce. Gdzie kupić urządzenie? Dla tych, którzy nie zrobili tego w przedsprzedaży, zdobycie PlayStation 5 w dniu premiery może graniczyć z cudem.

bDoaiimX

Ósma generacja konsol królowała od 2012 roku do prawie końca 2020 roku. PlayStation 5 zdetronizowało swoją poprzednią wersję 19 listopada bieżącego roku. Ze względu na wyjątkową sytuację na świecie, dystrybucja sprzętu prowadzona jest wyłącznie online. Producent urządzenia zapowiadał, że zakup PlayStation 5 w dniu premiery może być utrudniony – nikt jednak nie spodziewał się, że okaże się to niemożliwe.

PlayStation 5 – gdzie kupić najbardziej deficytowy towar tej jesieni?

bDoaiimZ

Fani japońskiej konsoli, którzy nie zrobili zakupów w przedsprzedaży, teraz muszą uzbroić się w cierpliwość. W dniu premiery PlayStation 5 nakład sprzętu został wyczerpany. W sklepach internetowych najpopularniejszych polskich dystrybutorów elektroniki pojawia się informacja, że produkt jest chwilowo niedostępny. Kiedy pojawi się następna pula konsol? Nikt nie jest w stanie podać konkretnej daty.

Przykładowo, MediaExpert na swoich profilach społecznościowych zachęca, aby na bieżąco obserwować pojawiające się komunikaty o dostępności PlayStation 5. Być może po zweryfikowaniu wszystkich płatności okaże się, że kilka egzemplarzy zostało wolnych i wówczas trafią one do sprzedaży. Sytuację trzeba monitorować i liczyć na łut szczęścia.

W redakcji Vibez jaramy się nową konsolą, dlatego przygotowaliśmy poradnik, o czym należy wiedzieć przed zakupem PlayStation 5. Sprawdźcie go!

Komentarze (0)
arrow
DiRT 5: TO jest kolejny Motorstorm | Recenzja