gaming
Gra, którą pobierzesz w chwilę i jest darmowa? Aż żal nie zagrać
Rocket League Ford

Ford F-150 w Rocket League? Nah, MY chcielibyśmy… Malucha

Źródło zdjęć: © Psyonix / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.02.2021 10:30

Do jednej z najpopularniejszych gier sportowo-ścigałkowych został dodany nowy samochód. Znany w Stanach Zjednoczonych jako „pojazd od wszystkiego”, czyli Ford F-150. Przygotowaliśmy kilka innych samochodów, które powinny trafić do Rocket League.

bDJhprjD

Dla osób kompletnie nie „siedzących” w specyficznych grach krótkie wytłumaczenie: Rocket League to połączenie typowej gry w piłkę nożną ze zdalnie sterowanymi samochodzikami. Sterujemy samochodzikiem i próbujemy wbić przeciwnej drużynie piłkę do bramki. Ot, szalenie prosta, ale zaskakująco wciągająca gierka.

A skoro kolejnym dodanym do gry pojazdem po McLarenie 570S, czy samochodzikach Hot Wheels, jest Ford F-150, to przygotowałem krótką listę samochodów, które m u s z ą się znaleźć w Rocket League. 

  • Fiat 126p Maluch

A co, Maluch byłby naprawdę ciekawym i śmiesznym dodatkiem do tej gry. Skoro możemy mieć ogromnego pickupa, to dlaczego nie moglibyśmy zobaczyć takiego Maluszka?

  • Oryginalny Mini Cooper

Skoro piszemy o małych samochodach: co jest bardziej kultowego niż Mini? Aż miło byłoby strzelać kolejne bramki tym małym Brytyjczykiem.

  • Stare Volvo

Ogromna stodoła na kołach? Tuż to idealny materiał do kopacza wirtualnej piłki. Nie ma nic bardziej prostokątnego od starego Volvo w kombi.

  • Mystery Machine

Najbardziej kultowy van z kreskówek. Ach, pewnie gracze daliby miliony monet, aby tylko móc wbić kilka bramek Mystery Machine.

  • Volkswagen Garbus

Globalny hit, znienawidzone auto przez Jamesa Maya, czy jeden z największych przekrętów, który miał sfinansować machinę wojenną? Prawdopodobnie wszystkie odpowiedzi są poprawne. Tylko ze względu na swoją kultowość, miło byłoby zobaczyć taki dodatek do gry.

  • Optimus Prime

Doh, oczywiście jako ciężarówka. Optimus Prime i jego ogromny model byłyby ciężkie do skonwertowania do gry. Ale czego nie robi się dla fanów?

  • Lamborghini Countach

Pamiętacie białego Countacha z Wilka z Wall Street? Kurczaki, taka fura byłaby idealna do strzelania popisowych bramek.

Macie jakieś swoje najfajniejsze auta, które chcielibyście zobaczyć w Rocket League?

Komentarze (0)
arrow
Konsola do grania w 2021 roku: co warto teraz kupić?