muzyka
Young Leosia o pokoleniu Z: "Nie pije alkoholu i nie bierze dragów"
Weterynarz zyskał sławę dzięki Doja Cat

Fani chcieli posłuchać piosenki Doja Cat, a zobaczyli bansującego weterynarza

Źródło zdjęć: © Doja Cat, Hunter Finn / Instagram, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.08.2021 14:42

Co trzeba zrobić, żeby zainteresowała się Tobą jedna z najpopularniejszych raperek świata? Nagrać tiktoka o problemach z odbytem u zwierząt.

bGxurWBL

Wielu ludzi marzy o wielkiej sławie, ale tylko garstce udaje się zrealizować takie fantazje. Mianem szczęśliwca może się nazwać Hunter Finn, który jest nie tylko świetnym tiktokerem, ale i weterynarzem oraz... osobą, z której istnienia zdaje sobie sprawę Doja Cat (trudno stwierdzić, które z tych osiągnięć jest najcenniejsze). W jaki sposób Hunter sprawił, że raperka się o nim dowiedziała?

Weterynarz nagrał tiktoka, który skradł serce Doja Cat. Hunter na filmiku zatytułowanym "3 oznaki, że twój zwierzak ma problemy z gruczołem odbytu" tańczy do "Get Into It (Yuh)", utworu pochodzącego z nowej płyty Doja Cat. Artystka wykorzystała tego tiktoka jako nagranie, które leci w tle, gdy piosenkę "Get Into It (Yuh)" włączy się na Spotify na smartfonie [edit: obecnie włącza się już inny klip].

bGxurWBN

Weterynarz zaskoczony sławą [ta, jasne]

Hunter czuje się zaszczycony, że amerykańska raperka wyróżniła jego twórczość na TikToku. - Przyznam szczerze, że to super fajna rzecz, kiedy zauważa cię ktoś taki jak Doja Cat - powiedział weterynarz dla serwisu "Polygon". W chwili pisania tego artykułu słynny klip został wyświetlony ponad 2,5 mln razy. - Nie zależało mi na tym, aby tak wielu ludzi widziało jak tańczę, no ale jest okej.

trwa ładowanie posta...

Weterynarz robi content w szczytnym celu

Profil Huntera Finna na TikToku obserwuje ponad 1,9 mln użytkowników. Mężczyzna wykorzystuje swoje zasięgi, aby edukować o problemach zdrowotnych u zwierząt. W humorystyczny sposób opowiada o np. dlaczego psom zdarza się zjadać odchody; co oznacza, kiedy pies liże swoje łapy; jak schłodzić zwierzę podczas gorących dni. Dla osób, które chcą się zapoznać z twórczością Huntera, poniżej podrzucam linki.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Young Leosia i nowy singiel pt. "CROWD". Znowu rapuje o alkoholu